Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni egy hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy hülye kockával?

Figyelt kérdés

4éve járunk, szinte együtt élünk, tervezzük az összeköltözést stb. Igaz vannak veszekedések,de arányában jó a kapcsolat.

Egy nagy baj van vele,hogy játékfüggő. Lány létemre én is szeretek játszani,sőt..együtt is szoktunk,de mikor talál magának egy egyszemélyes játékot és rákattan akkor mintha nem is lennénk egy pár. Felhívom jön a hülye kifogásokkal,hogy jajj most megtámadták,jaj most movie van,jaj most bejátszás nem lehet lepausezni, jaj most úristen Ezio leugrott a toronyból és beleesett egy szénásszekérbe..

Most is úgy felbasz ott, felhívom jó éjszakát kívánni, erre jaj most nem jó mert bejátszás van nem lehet kilépni,lecsaptam és azóta vissza sem hív.

Dobjam???


2012. jún. 11. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jézusom ez hülye.
2012. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nyomj egy pause-t a kapcsolatnak, hátha leszívja a health power-ét.
2012. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
ignoráld vazz -.-
2012. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem csak mond meg, hogy zavar és hogy változtasson vagy vége a kapcsolatnak és ha nem változtat akkor.
2012. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ilyen gyökér aki ilyen szinten előbbre helyezi a játékot a csajánál az nem érdemel nőt.
2012. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
egy játék még nem ok, h dobjad. De ha ennyire érthetetlen vagy én inkább téged dobnálak! :)
2012. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Tudja,hogy én is szeretek játszani, de koránt sem függök így rá valamire.. szerintem azért nem érdekli,hogy szenvedek itt,mert tudja,hogy úgysem szakítok vele vagy ha szakítok is nem gondolom komolyan..

De most komoly leszek tényleg,mert felidegesít...

Felhív,hogy elmesélje az egész Assassin's Creed történelmét aztán meg lerakja a telefont..

2012. jún. 11. 22:38
 8/19 anonim ***** válasza:
És is ilyen voltam exemmel,nekem ez nyugtató hatású volt,folyton balhézni akart,és kellett vmi ami lenyugtat h ne szálljak be a vitába én is.
2012. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Tanuld meg tolerálni a hibáit,ha szereted.Ne feledd,te sem vagy tökéletes (senki sem az) és ő mégis elfogad téged.Neked miért esik nehezedre szeretni őt úgy ahogy van?

Nekem ebből úgy tűnik, mintha egy kicsit féltékeny volnál a játékokra,ami-gondolom ezt magad is belátod-nagy butaság.

2012. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
meg vana diblo 3 akkor érthető XD :P
2012. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!