Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lelkileg, pszichiésen függök egy Nőtől, de kegyetlenül! Tovább.

Figyelt kérdés

43F vagyok,Ő 41,Budapest.1986-ban jártunk 7 hónapot,gyerekként egymás szüzességét vettük el.Nagyon szerettük egymást.25 év után újra találkoztunk,és nagyon szép kapcsolat indult,így felnőttként,7 hónapja.Ő régebben elvált,van két Lánya 14/17,nekem egy Fiam,19,akit régóta egyedül nevelek.Így öten lakunk egy panelben.Mind a ketten sokat dolgozunk,szinte csak este vagyunk otthon.Van néhány dolog,amiben nagyon nem értünk egyet,súlyos viták voltak már ezek miatt,sajna a búslakodás miatt még a pia is bejátszott nálam,de nem volt fizikai cirkusz!(amúgy nem piás szocsó kat.-ba tartozunk!)Ez a néhány dolog inkább az én kíánságom,amiket normálisnak tartok,de Ő viszont nem,és keményen ellenáll.Lehet,hogy szakítani kellene,de nem tudok,mert nagyon erősen bepánikolok,gyomorgörcs,nem tudok enni,stb.,Képes lennék mindenre,csakhogy Vele maradhassak.Lenne hova mennünk a Fiammal,de nem tudom a pszichiés fájdalomtól itthagyni.

Most is egy órája itt sírtam,mert tegnap este beadtam a lazát,és átmentem a Tesómhoz aludni,közben csak szenvedtem.De mindezek ellenére teljes meggyőződésem,hogy pont attól oldódna meg a probléma,ha nem lenne olyan makacs,és nem állna ellen a kívánságaimnak...


2012. jún. 11. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy képes arra is, hogy erről a néhány dologról lemondj.
2012. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazkodj hozzá, pár dologról való lemondás ellenében megéri, és ha látja rajtad hogy engedsz talán kevésbé lesz makacs
2012. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!