Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg merjem kérni a kezét?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Nagyon kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, imádjuk egymást! Nyáron külföldre megy pár hónapra, és nagyon aggódik amiatt, hogy mire visszajön, addigra én már sehol nem leszek. Felmerült bennem a gondolat, hogy bebizonyítsam, hogy megvárom, megkérem a kezét. Szerintetek?
2012. jún. 11. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Te döntöd el. De ha eldöntötted, akkor tartsd is magad hozzá.
2012. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ne. majd kérd meg, ha visszajött és együtt lesztek még pár hónapig.
2012. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A barátommal már több mint 2 éve járunk,szeretjük egymást,de addig nem mennék hozzá,míg nem költözünk össze és nem élünk együtt egy ideig.Csak azért,mert külföldre megy a barátnőd és félsz,hogy elveszíted,ne kérd meg a kezét,csakis akkor,ha tényleg úgy érzed,hogy el tudnál köteleződni mellette,de akkor is várhattok az esküvővel még egy ideig.Az én párom is elutazik fél évre ösztöndíjjal külföldre,a kapcsolatunknak ez komoly próba lesz majd,de ki fogunk tartani.Szóval szerintem ha mindenképp megkéred,akkor azután kérd meg,hogy visszajött.De ilyen fiatalon házasodni szerintem felelőtlenség.

22L

2012. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha már elfáradt a szája kérd meg nyugodtan.
2012. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!