Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaknál lábgyanta mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál lábgyanta mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés
A felsőtestem nem szőrös, de zavar hogy a lábam az.
2012. jún. 11. 08:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg fluort vagy sp-t. Csak szólók hogy 100% hogy ha leszeded akkor b*zinak fognak titulálni.
2012. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
Én is szőrtelenítem, mert én így érzem magam jobban, és pont lesz*rom, ki mit gondol. Akik meg a természetességről papolnak, azok gondolom nyakig érő pofaszakáll mögül osztják az észt, ugyanis férfinál a szőrös arc is természetes...
2012. jún. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

tisztázzuk! nem vagyok bu*zi! menyasszonyom van! és a sportban zavar a szőr. És igen, szedem a szemöldököm!

kedves utolsó, köszönöm!

2012. jún. 11. 11:40
 14/22 anonim ***** válasza:
mivel a hímneműek(nem férfiak) többsége már meleg,biszex és metroszexuális,akik nagy része szintén követi ezt a trendet már elfogadott!szóval szíved rajta,teljesen normális dolog a lábgyanta:D
2012. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

ezt annyiszor hallottam már hogy sportban zavar a szőr,milyen sportban könyörgöm...:D

úszol és lelassít a szőr vagy mi,de csak most nézem hogy a szemöldökszedés is megy,szóval lábgyanta is lesz,csak reménykedtél benne hogy helyeslő válaszokat fogsz kapni,de sajna nem így lett.

ja és a 14-es is én voltam,jöhet a piros kéz vagy mit bánom én:)

és egy jó tanács,nyáron ne menj rövidgatyóban olyan helyre ahol sok férfi van és pont nem olyan sportot űznek ami miatt gyantázniuk kell a lábukat!:D

2012. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

akkor nézzetek már testépítős képet! egyiknek sem szőrös a lába...

mennyi abberált ember...

2012. jún. 11. 13:13
 17/22 anonim ***** válasza:
Tégy amit akarsz, engem nem érdekel, nem az én bajom.
2012. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%

# 16


Köztudott is, hogy a testépítők 80%-a látens búza... A pumpált izommal próbálnak kompenzálni :)

2012. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz, amit akarsz, de én pl. szőrtelen hapsival soha nem kezdenék, szó szerint hányingerem lesz tőlük, annyira taszít a látvány.

22/L

2012. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

tegnap 15:01

Na azért ez nem igaz ugye tudod:?:D Attól hogy valaki kondizik attól még nem b*zi főleg nem 80%. Lehet hogy van olyan 20-30% aki olyan de a legtöbbjük nem. Meg ők az izmokat kemény munkával érik el. Ennyi erővel akkor régen mindenki b*zi volt mert mindenki izmos volt a páncél viselés, kardhasználat miatt.

2012. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!