Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha rájönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilly11 kérdése:

Ti mit tennétek, ha rájönnétek, hogy a szerelmetek, akivel együtt éltek már 2 éve, regisztrálta magát több társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Borítsak most? Vagy várjak? Csendesen beszéljem meg, vagy vágjam el a torkát?:-)
2012. jún. 9. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ha előbb regisztrált mintha össze jött volna veled, akkor ne.


Ha voltak szünetek a kapcsolatotokban, lehet akkor hozta létre.


Lehet, hogy csak poénból.


De honnan tudod, mondta?

Ha nem, akkor beszéld meg vele.

2012. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sajnos most regisztrált, pedig tudtommal nincs baj a kapcsolatunkban. Valaki más ráakadt egy társkeresőn, mert fényképet is töltött fel, és a friss regisztráltakat hamar kidobja a rendszer. Nem voltak szünetek a kapcsolatban, azt mondja, nagyon szeret. Csak poén? Több társkeresőn is?

Attól tartok a nagy korkülönbség miatt mégsem lát bennem perspektívát hosszú távra, ezért keres mást. De akkor miért nem szakít?

2012. jún. 9. 09:02
 3/12 grofuram ***** válasza:
figyelj ha nem ilyen "hardszexpartner.com on van fent hanem ilyen baddo.com vagy hasonlón akkor az nem para mert ott sokan csak beszélgetnek barátként...ha nagyon kíváncsi vagy akkor regisztrálj álnévvel, olyan korú ként mint ő és próbálkozz be nála aztán ott már nincs pardon, persze legegyszerűbb ha megbeszéled vele de így izgalmasabb :D
2012. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, már meg is tettem. Émelygő hányinger és gyomorbántalom, valamint hasmenés közepette. De azért nem hülyegyerek, közös a gépünk is, úgyhogy rendkívül óvatosnak kell lennem. :-( nagyon el vagyok keseredve. :-( Mivel tüzes típus vagyok, azt hiszem nem sokáig bírom majd megbeszélés nélkül...
2012. jún. 9. 09:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám,hogy ráírnék és elkezdenék vele beszélgetni álnéven persze.Aztán felhozni a találkozást és ha benne van dobnám a fenébe.
2012. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Persze, igazatok van. Tudom, és nem is szoktam sokáig méltatlan kapcsolatban ücsörögni. Csak megint elképzelem az egyedüllétet, és feljön a gyomorsavam. Mondjuk megállok a magam lábán, de azért az a rettenetes űr, amit a hiánya okozna, a rettenetes, na...

Egyébként csak pár napja regisztrált, és szinte sohasem online, úgyhogy alig lehet elérni. Abban reménykedem, utolsó fűszálként, hogy csak poén az egész. :-( Jesszusom, és mit szól majd a családom, már úgy reménykedtek ők is...

2012. jún. 9. 09:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de exem is ezt csinálta. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy csak poénból csinálja, hogy hülyítse a nőket. Aztán kiderült, hogy nem poénból csinálta, több nőt is felszedett, csak ahhoz már gyáva volt, hogy a szemembe mondja, meg neki úgy kényelmesebb volt, hogy én szépen kiszolgáltam, amikor meg dolgoztam, mással kufircolt. Én a helyedben rákérdeznék, meg figyelném a viselkedését. Exem akkor bukott le, mikor megpróbálta eldugni a telefonját, mikor korábban mindig egy helyen volt.
2012. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, és egyenes út vezetett a szakításhoz. Pedig hosszan magyarázta, hogy csak a lehetőségeket vette számba stb...de engem egy életre megbántott ezzel.
2012. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az exem is minden marhaságát azzal magyarázta, h csak poén volt.. "poénból"írt flörtölős kommenteket, meg stb... na persze.
2012. jún. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2012. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!