Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz az, ha egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha egy párkapcsolatban a nő sikeresebb mint a férfi?

Figyelt kérdés
Mondjuk a nőnek van egy cége, a srác meg egy egyszerű alkalmazott mondjuk bárhol.
2012. jún. 7. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hmmmm, én is azt mondom hogy ez kettőjük intelligenciáján múlik. Szóval az ilyen helyzetekben mindkettőjükön múlik, hogy ő is valahogy érezteti vele, hogy nem egy .. szánalmas loser hozzá képest, nem pedig csak áll és nem tesz semmit.


Szóval valami visszaigazolás! könyörgöm, a túlzott természetesség nem jó, nem is beszélni az egészről stb. mert tény ez valahol zavaró.


Amúgy nekem az öcsém jobban keres mint én, jóval, én meg most csak egy sima alkalmazott vagyok :(:(. Na itthon például ez elég hülyén van megoldva, rosszul is esik azért. Engem az zavarna, hogy.. nem is tudom, bénának érezném hogy meghívom valamire a barátnőm amit igazából p lazán kifizet a zsebéből meg ilyenek,,,

2012. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát pl nekem van 1 ismerősöm, a barátnője minden nap hordja be az egyetemre a saját bmw-jével(csajé)
2012. jún. 7. 23:03
 13/14 A kérdező kommentje:
ez elég gáz
2012. jún. 7. 23:03
 14/14 anonim ***** válasza:
A férfiben egy idő után előjöhet egy kisebbségi komplexus.
2012. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!