Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráírtam a lányra Facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam a lányra Facebookon, beszélgettünk, majd megdicsértem milyen gyönyörű. Erre annyit képes visszaírni, hogy "Oké"?

Figyelt kérdés
Régebbről ismertük egymást,s bár nem sokat beszéltünk,de sokszor nézett engem,azt hittem tetszem neki(mert elég jóképű vagyok).Érte megtörtént a fent vázolt szituáció..akkor ez már reménytelen? 18f/16L
2012. jún. 7. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mit kellet volna írnia?
2012. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint utálom, ha facebookon nyomulnak, meg ilyeneket írnak... pedig lehet, hogy az illetőnek egyébként lenne esélye...

Szóval szerintem találkozzatok élőben, sokkal jobb. :D

2012. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy reménytelen! :) Egyszerűen lehet, hogy azt hitte, ugratod, vagy vmi más.
2012. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Oké.
2012. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

-gyönyörű vagy

-oké


wtf?

2012. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én akkor irom az okét ha idegesít az illető..vagy ha minden nap rám ir mikor bejelentkezem
2012. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyszerűen nem tudta hova tenni. Beszélgettek a chaten, erre te hopp a semmiből beírod, hogy "mellesleg mondtam már milyen gyönyörű vagy?" És jobb híján letudta egy okéval.

Egyszerűbb, ha elhívod valahova.

2012. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy ilyen bókra minimum egy köszönöm szerintem. Az oké azt jelentheti, hogy nem feltétlenül érdekled.
2012. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sztem nem jössz be neki. közömbös vagy számára.


szoktam én is dícsérni, de a legtöbb: köszi, aranyos vagy, de kedves vagy, :$, nem iis

2012. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bok?! Facebookon nem lehet bokolni, amit csak neten mersz leirni neki, nem hiteles.
2012. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!