Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért elítélendőbb, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendőbb, ha egy nő lép félre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
a férfiaknál miért kiváltság ez is?
2012. jún. 7. 12:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%
Mert egy nőnek szégyen, egy férfinak büszkeség. Sajnos. A férfiak azt hiszik több mindent megtehetnek.
2012. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ebben mi a büszkeség?hogy még az ösztöneiket sem tudják féken tartani?
2012. jún. 7. 12:28
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs különbség... Bármelyik fél is lép félre, az egy patkány és kész ;)!
2012. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől függetlenül undorító dolognak tartom a félre d.gást.
2012. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

73%

ennél szánalmasabb kifogásokat nem hallottam még, sejtettem,hogy valaki értelmes ezzel fog jönni..:D


érdekes,hogy a fiúk teszik bele a "belesz@rt csizmába a lábukat":)

2012. jún. 7. 12:35
 6/25 petrovics zoli válasza:
Na én megmondom neked!!! A férfi érzelem nélkül tudja csinálni, megcsinálja a nőt és megy lelkesen a párjához mintha mi se történt volna! De egy nőnél már ez sokkal komplikáltabb, ott már érzelem is van ....hú ez nagyon bonyolult így.... 33 vagyok férfi
2012. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

---

Aki beveszi azt a dumát, hogy "ösztön", az pusztán nem akarja beismerni magának, hogy a kapcsolata szar, és nem ér semmit. Könnyebb ráfogni valamire, mint beismerni, hogy elcsesztük, illetve hogy a párunk nem az, akinek gondoltuk, vagy hogy a kapcsolatnak vége van.

Aki pedig arra hivatkozik, hogy a férfinak ösztönből vagy más okból szüksége van rá, az meg nem vállalja a felelősséget a saját tetteiért. A hűség döntés kérdése, aki csal, az ott, abban a pillanatban másképp DÖNT. Nincs ezen mit magyarázni.

2012. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

*A férfi érzelem nélkül tudja csinálni, megcsinálja a nőt és megy lelkesen a párjához mintha mi se történt volna!


Úgy érted, a férfi jobban tud hazudni. Nocsak, újabb érdem.

2012. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség...aki félre lép az igenis egy gerinctelen senki. Itt nincs helye kibeszélésnek, hogy szeretethiány meg miegymás. Ha szeretek valakit akkor én nem tudnám megcsalni és ezt várom el a partneremtől is. Máskülönben akkor semmit nemér az egész. (22 F)
2012. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez így igaz!!!
2012. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!