Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehet egy lány azért, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy lány azért, h az exbarátja újra belészeressen?

Figyelt kérdés

(juj, de hosszú lett...előre is NAGY köszönet annak, aki elolvassa!!!)

(én 20/L, ő 25/F)2 éve mentünk szét, fél évig jártunk. Szerelmesek voltunk, de a srác munkát kapott egy másik városban, elköltözött, és emiatt szétmentünk...szakításkor is sírtunk, ölelkeztünk, de végül mégis a "sok" veszekedésre lett fogva, nem a távolságra.(össz. 2x ha összevesztünk...)

És hát szóval azóta kb. 2-3 havonta (mostmár sűrűbben) jön haza, és mindig küldözgeti a jeleket- a maga módján-, pl. néz,néz(úgy), felpattan, és nyom egy hatalmas puszit az arcomra...vagy: mindig úgy jön ki a lépés, hogyha társasággal vagyunk és felmegyünk vmelyikünkhöz, mi mindig együtt alszunk...és úgy veszem észre, h őt ez nem zavarja. Msn-en is sokat beszélgetünk, de semmi olyanról...és ezen kívül semmit sem lép...

Nem tudom, hogy mit gondoljak, mert nem várhatom, h 2 év után még ő is ugyanígy érezzen irántam, de szerintem az exével nem szokott az ember így viselkedni...

Szerintetek megtehetem azt, h teremtek vhogy egy olyan szitut, h kettesben tudunk maradni, és beszélgethetnék vele erről? vagy mindent elrontanék? amúgy pár hónap múlva én is ugyanabba a városba költözöm...

Segítség!:(


2009. júl. 2. 10:37
 1/10 A kérdező kommentje:
bár..annyira nm is hosszú:))de köszönöm, aki kommentel hozzá:)
2009. júl. 2. 10:38
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem először is annyi a meglátásom, hogy ha valaki szerelmes valakibe, nem szakít vele azért, mert elköltözik. Feltálálták már a távkapcsolatot. Nem jó, nem jó, de ha egészséges, utazni képes ember vagy és választhatsz, hogy a szerelmeddel távkapcsolat vagy semmi, 100%, hogy az elsőt választod. Ha szerelmes valaki, nem szakít, pláne nem ürüggyel! Sírás, ölelkezés - ugyan már, a pillanat mindenkit elragad, meg a frusztráció, hogy na ez se sikerült.... Én is mindig a könnyeimmel küszködök szakításkor, akkor is, ha amúgy az agyamra ment már a srác és azért szakítok vele...

A srác "jelei" szerintem csak baráti jelek, ha akart volna többet, már lépett volna. Ugye nem akarod azt mondani, hogy 2 éve nem volt senkid, csak rá vársz???????????

Jegyezd meg, azt, hogy belédszeressen valaki, nem lehet "elintézni", az vagy megtörténik, vagy nem. Lehetsz a legdögösebb is, andalító csókba merülhetsz nyilvánvalóan vonzódó szerelmeddel, bármelyik pillanatban kitalálhatja, hoyg Te nem váltasz ki belőle semmit. Tudod, ne fuss olyan szekér után stb.

28/n

2009. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
MÉg egy tanács: ha nem 100%, hogy megint jártok, ne feküdj le vele. Egy emlékszexre tuti kapható lenne, de ne ejtsd magad pofára.
2009. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem hülyeség ha 2-en beszélnétek erről...Nem rontanál el semmit,főleg ha ugyanabba a városba költözöl akkor sok esély van rá hogy újra összejöjjetek.Ha nagyon szerettétek egymást,akkor biztos szeret még,főleg ha így viselkedik...Azt nem tudom miért nem lép,lehet kellemetlennek érzi,vagy nem tudom..:D Beszélj vele nyugodtan,nem rontasz el semmit,sőt még össze is jöhettek újra..:-)Puszi,Sok sikert

2009. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! A kérdésed -véleményem szerint- nem egészen pontos. Ugyanis ha én már nem vonzodnék egy exemhez, akkor kerülnék minden olyan szituációt ahol találkozhatnék vele. Legalábbis amit teljesen helyre nem teszem magamban az ügyet. De akkor meg már kerülnék minden olyan gesztust, ill. cselekedetet amely félreértésre adhatna okot. Magyarul szimpla "barátként" kezelném.

Egyébként pedig én azon a véleményen v'ok, hogy az érzelmekről meg kell tanulni nyíltan beszélnünk. Enélkül egy kapcsolat sem lehet tartós. Mindegy h. kapcsolat előtt, közben, vagy után vagyok. Ez része az érettségnek. (Jó esetben:P)

Hozzáteszem, mi értelme egyáltalán arról beszélni hogy mi volt, vagy hogy mi lenne? Inkább arra kéne koncentrálni, hogy mi van. Ezzel kéne kezdeni valamit. Higgadtan, és őszintén. Ez a kölcsönös tisztelet alapja. A holnapot most kell elkezdeni. Az élet nem néz hátra.

2009. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Higgyétek el, nem ilyen fekete-fehér ez. A pasi akkor kerüli a csajt, ha a csaj dobta ki! (Mert ugye az sértő számára, hogy nem az övé volt a kontroll.) Na de ha ő dobta ki a csajt, vagy esetleg közös döntésnek állította be a dolgot, akkor szereti a hiúságát azzal legyezgetni, hogy még nem közömbös a csaj számára.

Így hát szerintem sok sráctól nem ritka az, hogy szemtelenkednek, húzzák az ex agyát (főleg, ha lehet) de amúgy nem gondolják komolyan, csak poénnak veszik.


Továbbá, nekem nem kéne olyas valaki, aki csak akkor akar velem kapcsolatot, ha egy városban lakunk, és annyit már nem érnék, hogy távkapcsolat formájában küzdjünk egymásért. Csak akkor vagyok érdekes, ha kényelmesen hozzáférhető vagyok a szomszédban, vonatra már nem ül, hogy találkozzunk? Felejtős.

2009. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Első (és utolsó): azt hiszem, teljesen igazad van.

Lehet, hogy én vagyok ennyire vak? :S

De azért én még mindig úgy gondolom, h veszíteni max az önbecsülésemből veszítek -amúgyis az már a béka segge alatt van kb-, ha beszélek vele, és ha tényleg ez a helyzet, megszakítok vele minden kapcsolatot, mert ez így csak nekem rossz.

2009. júl. 2. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, na, az önbecsülésére egy nőnek nagyon kell vigyáznia! Hidd el, úgyis kezdeményezhetsz egy pasinál - mert miért ne tehetnéd meg?- hogy az önbecsülésed megmarad. Ha jelekre nem reagál - márpedig a pasikkal igen nehéz jelekkel kommunikálni, mert nem nagyon fogják őket :S:D - akkor őszintén, de azért nem szerelmi vallomással rákérdezel, hogy ő mit gondol. Mindig csak annyit mondj el, hogy ha nemleges a válasz, akkor is büszkén távozhass a helyzetből, azzal, hogy megpróbáltad, és, ennyi. Nem kell semmi drasztikus kapcsolatmegszakítás, mert akkor annál jobban észreveszi, hogy odavagy érte. Egyszer már volt olyan hülye, hoyg elhagyott - mit lehet enni egy olyan alakon, aki nem értékel? ;)
2009. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez amúgy eléggé összetett történet, mert igaz, h szerelmesek voltunk, de ő igyekezett nem túlságosan belémszeretni, mert tudta, h el fog menni, és egyáltalán nem hisz a távkapcsolatokban. Magyarul: mikor érezte, h komolyodik, és kezd belémszeretni, visszavonulót fújt...

Ezért is gondolom, h lehet még esélyünk, hiszen szinte el sem kezdtük...

2009. júl. 3. 13:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyira aranyos tőled /tőletek, h válaszoltok nekem...
2009. júl. 3. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!