Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h ne lógjak állandóan a páromon? Néha úgy érzem, túl sok vagyok.

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ne lógj mindig rajta.

De ezt egy kicsit fejsd már ki bővebben, hogy mit értessz a párodon lógáson. Velem is ez volt, aztá kiderült hogy nem én akarok vele sokat lenni, csak simán nem szeretett.

2012. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hogy szinte folyton hívom, meg vele vagyok. kicsit bánt h akkor vagyunk együtt, ha neki jó, én meg várjak a soromra.. de elmenni nemmegyek sehova, mert akkor meg féltékenykkedés van.

valamivel fel szeretném találni magam.

2012. jún. 3. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha egy nap egyszer felhívod az nem probléma. És a találkozókat te kezdeményezed vagy ő? Mennyire van hozzá kedve?

Ha pedig ő épp nem akar veled foglalkozni, akkor igenis menj el a barátnőiddel valahova, vagy amit jónak látsz.

2012. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éld az életed, ha programod van, akkor azt csináld.
2012. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!