Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak az ellen, hogy ne legyek felenk? Felek, hogy nem lesz soha az eletemben baratnöm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nem sokara 18 eves leszek es mar lassan 3 eve nincsen baratnöm.De annyira felek a lanyoktol,hogy nem is tudok ismerkedni.Nekem az az almom,hogy legyen egy baratnöm aki szep es akivel nagyon szeretjük egymast de attol felek,hogy nem lesz ilyenem soha mert nem ismerek nagyon lanyokat es nagyon felek tölük.
2012. jún. 2. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell tőlünk félni, nem harapunk pedig:))


21L

2012. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A magányos lányok csak azért magányosak, mert akik nekik udvarolnak azok meg nekik nem tetszenek. Ez van, lehet mi minden lánynál betöltjük ezt a pont nem tetszik pozíciót...
2012. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmit, örülj hogy megóvod magadat tőlük!
2012. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen fiú vagyok, annyi különbséggel, hogy mertem változni és haverok segítségével lemertem egyedül is szólítani szép lányokat. Aztán persze már tudom, hogy nem kellek nekik, talán csak az alacsonyságom, talán a félénkségem ami még mindig látszik, hiába is próbálom titkolni.


Nehéz lesz tesó, ha szép és kedves barátnőt akarsz, ugyanis az ilyen lányok tapasztalataim szerint foglaltak.


22f

2012. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

figyu...

ha odamész egy csajhoz, benne van, hogy elküld a f*szba, de az is benne van, hogy beszélgettek egy jót.

most ugylkell odamenni ,hogy ha elküld, akkor sincs semmi van 100 másik lány.

mert ha ráparázol, és elcseszed, mint én, hogy b*sztam odamenni, hetekig bánkodsz rajta...hogy "mi eltt vlna ha.."

ettől még az is jobb, ha ott és akkor elzavar, te meg csípőből leribancozod...XD

és kész..:D

2012. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

általában a félénk pasiknál az van,hogy csak barátok leszünk...legyél kicsit vageszabb. mi vagyunk a férfiak,nem ők. ha gondolod írj privit mert én is ilyen voltam,de azért változtam rendesen :) csáó


23/F

2012. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos vagy :D

Ha szép lennék, most azt mondanám, írj privit, de mivel nem... :)

2012. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!