Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ez ellen a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ez ellen a probléma ellen?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, akivel fél évig volt legjobb barátnői viszonyunk, de megromlott, mert elvileg én semmilyen energiát nem fektettem a kapcsolatunkba, később meg is szakadt, bár az inkább más okból kifolyólag. Most 14 hónap után páromnál is előjött, hogy ő úgy érzi, hogy csak ő tesz meg mindent a kapcsolatunkért, én pedig 2 hónapja inkább ártok, mint használok. Én sajnos sokszor nem is veszem észre, és sokszor meg is lep, hogy tényleg ilyen vagyok. Szerintetek hogyan menthetném meg a kapcsolatot, hogyan éreztethetném a párommal, hogy szeretem, hogyan lehetek olyan, mint régen, aki mindent megtesz a kapcsolatáért? Egyáltalán másnak is van ilyen problémája? Hogyan vehetném időben észre, hogy nemtörődömmé válok, miket tehetek ellene? Válaszaitokat előre is köszönöm! :)
2012. máj. 18. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Most hogy már jó ideje együtt vagytok beleszoktál a kapcsolatotokba. Biztosnak érzed, biztonságban érzed magad benne, így elengeded magad és nem fektetsz energiát a kapcsolat minőségének fenntartásába. Szerencsére egyáltalán nem bonyolult a megoldás! Csak apróságokat kell tenned hogy újra helyre álljon a rend :D Leped meg őt saját készítésű süteménnyel, vagy csinálj vacsorát, menjetek el moziba, vagy egy sima romantikus sétára! Tégy úgy mintha most ismernéd meg! Randizzatok! Kedveskedj neki. Ha pl szereti a focit vegyél neki egy focilabdás kulcstartót, vagy kedvenc focicsapatának színében pompázó apróságot. Vagy ha előkapod kedvenc csokiját a zsebedből azt is értékelni fogja! ;) Nem tudom hány éves vagy, de ha már éltek szexuális életet akkor vegyél magadnak egy szuperszexi fehérneműt és hagyd h kivarázsoljon belőle ;)

Sok sikert a kapcsolat felmelegítéséhez!

2012. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :D Hát érdekes, mert folyamatosan kedveskedek neki, sokszor lepem meg valamivel csak úgy spontán, fehérneművel is, amelyeknek mindig örül, de ezek szerint még se válnak be annyira. Pedig mindig szinte magam által készített dolgokkal lepem meg. Ezért nem értem, hogy miért érzi azt, hogy nem teszek semmit. :// Én még 17 éves vagyok, ő nem rég töltötte a 19et. Lehet összefüggésben a kapcsolatunkkal, hogy neki otthon elég rossz helyzete van? És emiatt még több törődést igényel? Mert amikor meg túlzásba esek, azt megemlíti, hogy találjam meg az aranyközéputat inkább.
2012. máj. 19. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!