Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet az ember egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ember egyszerre két pasiba szerelmes?

Figyelt kérdés
3 éve élek párkapcsolatban, azonban egy éve bekerült a képbe még egy srác. Ők ismerik is egymást. Azóta vagyok egyszerre mindkettőjükkel, persze úgy hogy a régi nem tud az újról. Nem tudok elszakadni a régitől, viszont az újat is nagyon szeretem. Mit lehet ilyenkor tenni? Teljesen ki vagyok már készülve idegileg. Döntésképtelenné váltam, megőrülök. Kérlek segítsetek!!!
2009. jún. 30. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A mostani kapcsolatodnak egyszer úgy is vége lesz. Vagy szerinted vele tudnál maradni életed végéig? Naugye! Nem kell ahhoz kiderülnie ennek az egész megcsalásnak, hogy szétmenjetek. Ez így is, úgy is meg fog történni. Te csak azt döntheted el, hogy mikor, és mennyi méltósággal szállsz ki belőle.

Mi 5év után mentünk szét, és az utolsó év (de főleg az utolsó fél év) már igazán felesleges volt. Csak elrontod az emlékeidet...

2009. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12.21 vagyok, kimaradt A Másik fickó. Lehet hogy most szereted, de biztos lesz sok másik, kedves, saját barátját nem átverő fiú, akivel nem csak titokban akarsz majd együtt lenni. Hagyd ezt az egész társaságot, és kezdj mindent tiszta lappal, majd ők rendezik az ügyeiket egymás között - ha ugyan fény derül a dolgokra. Legalábbis én ezt tenném. Neked pedig mindenhez sok kitartást, bárhogy döntesz is!
2009. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!