Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet egy kapcsolatban? Visszakaphatom még őt?

Figyelt kérdés

Barátnőm szünetet kért tőlem, nem beszéltük meg mennyi időre. Van esélyem visszakapni őt? Nagyon szeretem, viszont az utóbbi időben sűrűn vitáztunk, veszekedtünk. Azt mondta, most kicsit egyedül szeretne lenni, és gondolkozni. Tisztázni akarja magában, hogy mit is szeretne, de azt mondta pozitívan áll a dolgokhoz.


20 F


2012. máj. 30. 23:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy első szerelem ez mindkettőnknek, és több éve vagyunk együtt.
2012. máj. 30. 23:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel ez a létező legszarabb duma ahhoz hogy mellékvágányon parkolj, én inkább úgy fogalmaznék hogy tisztázni akarja magában hogy kit is szeretne...


A konkurenciád már képben van!

2012. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez részéről önző dolog, mert talonban tart. Jobb, ha lezárod őt magadban, mert felemészt a reménykedés.
2012. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

persze, miért ne? viszont sajnos ez úgy működik hogy minél többet törődsz vele, annál jobban távolodik, ha egy idei "hanyagolod" akkor meg felkelted a kiváncsiságát...hadd lássa, hogy neked is megvan a saját életed nélküle. szerintem így esélyesebb


28N

2012. máj. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed, ha nem válik be neki a másik :) A nők olyanok mint a majmok, addig nem engedik el az egyik ágat, amig nem fogta meg a másikat :) Szerintem felejtsd el, ha visszajön, majd leqrod párszor aztán utána már te dobhatod ki
2012. máj. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki szünetet kér, az ugyanaz, mint a szakítás, csak az illető még hozzáteszi, hogy túl gyáva/gyenge kimondani, döntést hozni.


Az ilyen helyzetek szinte mindig szakítással végződnek. Én amondó vagyok, 1-2 hétnél ne maradj többet ebben a megalázó helyzetben.

2012. máj. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom,de rossz hírem van. A barátnőd valószínű akar szakítani veled, mert az érzelmei elszálltak a sűrű veszekedés miatt, és talán van egy más személy akire szemet vetett. Konkrétan még nem akarja a szakítást kimondani, mert nem tudja hogy hogy lesz jobb neki, veled vagy mással..ha hosszú a kapcsolat, biztos sajnálni fogja, és ezért kell gondolkodjon rajta egy kis ideig. De ne dőlj be neki, hogy pozitívan fog hozzáállni. Az csak egy álca arra, hogy nem meri kimondani a szakítást. Ezzel én pontosan így voltam. Húztam az időt és vártam a tökéletes pillanatot arra, hogy kimondjam. Milyen dolgokért szoktatok veszekedni? Ja meg ha a barátnőd nagyon kitartó a célja mellett, engedd hogy menjen. Ha tényleg szakítani akar. Ha meg nem, akkor nagy szerencséd van :) 20/L
2012. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ellenpélda: én is szünetet kértem a páromtól, aztán visszamentem hozzá és végül ő dobott.... nagyon szeretem, belehalok a fájdalomba (ma lett vége a kapcsolatunknak) :'(
2012. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!