Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok főleg a ti taktikátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok főleg a ti taktikátok érdekel, Ti hogy szoktátok egy kapcsolatban tudtára adni a pasinak, hogy megbántott és ez többé ne forduljon elő?

Figyelt kérdés

NAivan még mindig azt hittem, hogy végre ebben a kapcsolatban őszinte lehetek mindent elmondhatok neki, és boldogok leszünk, de így a fejemre nő...

nem lesz szavam a kapcsolatban, már a közös gyerekünknek aki kanyarba sincs, meg van a neve...

NEM! ELÉG

a vita általában buli, pia és féltékenykedés miatt megy, vagy ha nem gondolja át hogy mit mond.

Tudni kell róla hogy nagyon öntörvényű, szeret mindenről ő dönteni, sokáig volt egyedül, olyan akinek senki se parancsol, Az egyetlen jó hogy őrülten szeret és rám hallgat, de nem mindig érzem, h felfogja h csak jót akarok neki. Mert persze családot tervez velem, de még nem teljesen mondott le a szórakozásról... vagyis a kikapcsolódás a motorostalálkozón képzeli, vagy de jó lenne egy motor...


Fél év együttélés

L 20/ F 30

van korkülönbség, de azt hiszem ha két ember igazán szereti egymást formálódik a másik kedvéért! Látom már mennyi mindent megtett, de ahhoz h én ilyen fiatalon bevállaljak, merjek szülni keveset,


Ti milyen stratégiát választanátok hozzá?


2012. máj. 30. 08:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amikor finoman jeleztem, taktikáztam, sosem értették meg. Ők erre alkalmatlanok. Nem kátják a nem mögötti igent, és az igen mögötti nemet. Én nyíltan kimondom, ha nem tetszik valami. Nem veszekszem, csak egyértelmű vagyok. A párom meg hálás, mert nem kell játszmáznunk, sokkal simább így az élet.


Személy szerint a te életedet nézve: apát kerestél vagy társat? Mert akit leírtál, irányít. Egyenjogúság az alap! Ez nem stratégia kérdése. Mondd el az igényeid te is, és tartsd magad hozzá!

2012. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

ahogy olvastam a válaszokat, lehet nagyon nyersen fogalmaztam de egy kommentelő rátapintott...

22 évesen egyedül maradni, én attól félek,

Szórakozni lehet, de ne egybekötött lerészegedéssel...

vagy h ráülök a motorra és 3 nap után hazamegyek...

nem a saját apám keresem, hanem a gyerekem apját, aki majd foglalkozni fog velem, meg a gyerekével is!

Egy szép családot szeretnék majd!

Nem akarom hogy mellettem igyanak, vagy verekedjen és lecsukják.

Én is sok mindenbe változtam, megtanultam főzni, házias vagyok, egy egész háztartást ellátok. :)

Persze h egymáshoz kell alkalmazkodnunk. De amit én kérek csak azért hogy később tudjunk majd együtt élni :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 31. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!