Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáltam kihívni magunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáltam kihívni magunk közé, és azóta nem válaszol semmire most mi van?

Figyelt kérdés

Elég félénk srácról van szó, rég szeretnék vele összehozni egy személyes talit, most megpróbáltuk kihavni olyan programra, amire mondta korábban hogy nem utasítaná vissza, de nem volt otthon, viccelődtünk vele hogy utánamegyünk... másnap ismét megpróbáltuk, de arra és azóta se nem válaszolt semmire, pedig az írást látta....

16/l



2012. máj. 29. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
felmérgezte magát.
2012. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fura ez a fiú.Ha ilyen bezárkózós típus legyél vele türelmes amíg megnyílik.Az a lényeg,hogy ne erőltesd a dolgot mert attól még jobban magába fordul,csak szépen nyugodtan.
2012. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:( Már nagyon rég türelmes vagyok vele...nem fogyott el a türelem, csak nem tudom van-e értelme...
2012. máj. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!