Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a párom születésnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a párom születésnapjára?

Figyelt kérdés

Párom 25éves lesz Pénteken, de sajnos Vasárnap külföldre utazik, így olyas valamit szeretnék, ami emlékezetes lesz számára.. fél évet töltünk külön, gondoltam párnára,de azt nem tudom megrendelni 2-3 nap alatt..szerintetek?

olyan 5ezer forintot szánnék rá.. valami gravíroztatás?


2012. máj. 29. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy finom vacsi, egy jó kis hancúrozás utána. ennek jobban örülne sztem:)
2012. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztom az előző hozzászóló véleményét. Fél évet töltötök külön, és csak 5000Ft-ot szánnál rá?:D Szerintem kicsit mélyebbre is nyúlhatnál a pénztárcádba :)
2012. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak holnap lesz, és vettem neki egy kis szobrot, ami úgy néz ki, mint az Oscar-díj, és a talapzatára van gravírozva, hogy "a legvagányabb fickó" :) Kap ezen kívül egy pólót is a kedvenc bandája képével, nevével.
2012. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hiába szeretnék többet szánni 5000forintnál, ha nem tudok, akkor sajnos ez van..:(

Amúgy köszönöm!

2012. máj. 29. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!