Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vonhatnám magamra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonhatnám magamra egy mindenből csak a legjobbat elfogadó férfi figyelmét?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok, a srác 20, de ez igazából lényegtelen. Sosem látom lányokkal, illetve 1el, gyerekkoruk óta ismerik egymást,de neki barátja van. Nem beszédes, maximalista, 2szavas válaszokat kapok tőle, de másokhoz sem túl bőbeszédű.. Másfél éve ismerem, de igazából semmit nem tudok róla, sosem mond semmit magáról. Csak az egyetemmel kapcsolatban hallok tőle néha-néha 1-2 mondatot. Sosem láttam igazán felszabadultnak, pedig naponta látom és nagyjából egy a baráti körünk. És ezek ellenére mégis teszik nekem. Mégis mihez kezdhetnék ebben a helyzetben? Egyáltalán van nála esélye bárkinek is????

2012. máj. 25. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
ok. egy sonkás pizza lesz.
2012. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
kend be a cicid tejszínhabbal
2012. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mi tetszik benne? Mert szerintem így leírás alapján semmi, csak az elérhetetlensége. Szerintem nem őt akarod, egyszerűen magadnak akarod bebizonyítani, hogy már pedig te egy ilyen embert is meg tudsz szerezni, akinél úgy látszik, hogy senkinek nincs esélye...


Egyébként kezdj el vele beszélgetni. Írj rá neten vagy hívd el vhova.

2012. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Csegi89 ***** válasza:
100%
Szerintem nem egy mindenből csak a legjobbat elfogadó, maximalista a gyerek, hanem simán zárkózott (nagyon). Van ilyen. Lehet nála esélyed, de szerintem arra számíts, h még szűz. Szép lassan kell nyitni felé, beszélgetni, ismerkedni stb...
2012. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
ez akkora fake mint az hogy Indiában nyílpuskával tökön lőtték a moly embert és a hullát odaadták az éhezőknek.
2012. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy volt e barátnője, vagy még nem. És persze, hogy próbáltam vele beszélni. Egyszer csak jött a felismerés, h ő kell(ene) nekem. És nem tudok konkrét dolgot kiemelni, hogy miért. Egyszerűen úgy ahogy van bejön. És normális véleményeket, válaszokat várok.
2012. máj. 25. 18:48
 7/9 anonim válasza:

Hát, a legjobban az anime filmekben látott megoldást "tudom" javasolni :) (ki tudja, hogy a való életben ez működik-e? de rengeteg ilyen típusú film van.;)

pl. Ott ált. van egy férfi, aki, mint ahogy leírtad zárkózott, nem sokat beszél. Általában ezekre mindig "rátapad" egy csaj, aki halálra idegesíti, dumál, szóval vele van, de jól érzi magát...de amikor elszakítják tőle, rájön, hogy mennyire hiányzik neki, v. legalábbis, hogy mit is érez.......bár a valóságba átültetve, ez kicsit fura lenne.....hát, más ötletem nincs, ennyivel tudtam szolgálni :) azért sok sikert :) Soha ne add fel!

2012. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csegi 89 szep valaszt adott es csak alatamasztom! igaza van csak nyugisan nem tul gyorsan es majd alakulni fog ha el kezd benend megbizni akk majd mar lovonleszel :) sok sikert hozza 23 F
2012. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is ilyen vagyok, és igen, a maximalizmus a helytálló kifejezés. Szerintem nincs sok esélyed, maximum, ha "tökéletes" vagy.
2012. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!