Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mi volt az oka? Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi volt az oka? Valami pasi dolog?

Figyelt kérdés

barátommal 2,5 éve vagyunk együtt. Én általában sokáig alszom, de ő hamarabb felkel és általában netezni szokott.

Egyszer kíváncsiságból megnéztem az előzményeket és 3 csajos videó volt közte. Mondanom sem kell, hogy nem szimpla képek voltak a videóban. Na most, én általában meztelen alszom...szőke, kerek arcú lány vagyok és neki ez az ideálja. Beszéltünk már arról, hogy neki a barna hajú lányok nem igazán tetszenek, mégis a videón barna hajú lányok voltak. Nem említettem neki a dolgot, mert nem tudom hova tenni. Teljesen leszívta az önbizalmamat.

Szerintetek szüksége volt erre ha én is ott voltam a szobában?

17/L



2012. máj. 25. 00:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

végülis igazad van, túlreagálom, nem kell vele foglalkoznom, csak bántott a dolog...

Köszönöm

2012. máj. 25. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!