Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vár el tölem/kapcsolatol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár el tölem/kapcsolatol egy 18 éves srác?

Figyelt kérdés
én egy 15 éves lányzo vok.és szerelmes vok egy 18 éves srácba és ugy tünik hogy járni fogun.de kicsit félek hogy mit fog elvárni tölem..lácci válaszoljatok ne prédikáljatok
2008. ápr. 23. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mar attol fugg milyen tipusu a srac. Lehet ilyen don juan..akkor tiszta h mit var el..de lehet h komoly kapcsolatot akarhat. Ez tole fugg, na meg te kell eszrevedd h milyen is o igazan, es mi a szandeka.Habar abba a korban meg nehez igazan,a ferfiakat nehez igazan megismerni. Probald kivenni a szavaibol, hogyan tisztel egy not meg ilyenek, h kb mi a szandeka. Abbol kiderul
2008. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 16 vagyok és 18 éves a barátom, nem tartunk még ott... de ő ezt megérti,hogy még nem akarom.Viszont nemrég kb két hónapja is jártam egy 18 éves sráccal, akivel azért szakítottam, mert a tempó amit diktált nekem túl gyors volt. Sőt szerintem ilyen dolgokat már a kapcsolat elején le lehet feketetni, megbeszélni, meg tényéleg nagyon sok függ a srác szemilyiségétől.Remélenm így majd sikerül jól döntened:)
2008. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon ekkora korkülönbség problémás.

Tényleg próbáld meg tisztázni, hogy mit szeretne - de ne támadd le rögtön ilyen kérdéssel. Addig viszont csak olyan helyre menj vele, ahol többen is vagytok. Ismerd meg minél jobban a természetét: kiránduláson, közös programokon. Moziba is elmehetsz... de ott sem árt, ha más ismerős is van.

A fiúktól nem mindig várhatod, hogy megértő legyen. Néha némelyiket nagyon hajtja a vére... inkább ne vidd az elején ilyen kísértésbe!

2008. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat elhiszem hogy felsz...mert nem mindegy az evkorkulombseg mert a 18 eves srac mar a sexualis eletet eli de te meg csak ''probalgatsz '' elni mondhatjuk...Hat elvarja hogy ramenos legyel es ne felos mert ha olyan szituacioba estek gyakran elofordulhat a ket szerelmes kozotti eroszakos szex akarhogyis imadjatok egymast mert mikor egy pasi bevaul akkor nincs menekves elole!!
2008. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!