Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a srácnál?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ismerjük egymást suliból és egy oldalnak köszönhetően most ismét megtaláltuk egymást.

Én 22 vagyok, ő 24.

Msn-en beszélünk.

Amikor beszélgetünk akkor heteken át naponta hosszú órákat de ezeket az időszakokat pár hetes szünetek is válthatják.

Nagyon sokat dolgozik mondjuk és az ország másik végén él...


Persze sokszor "húzzuk egymást" és szerintem neki egy értelmű, hogy nekem nagyon bejön de én már nem vagyon őbenne is ilyen biztos...


Sok titkot, személyes dolgot oszt meg velem...


De nem tudom hol kezdődik a vonzalom és hol ér véget a barátság...


Hogyan vegyem rá, hogy kibújjon a szög a zsákból?


2009. jún. 28. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

háááát...

ez nagyon fiúfüggő!

sajnos azt kell mondanom, hogy lehet, hogy csak barátnak tekint, de az is legalább ennyire esélyes, hogy bejössz neki. az meg ne jelentsen problémát, hogy az ország másik végén él, mert attól még működhet!

szerintem kérdezz rá! ha tetszel neki, akkor bevallja, és neki is jobb lesz, ha meg nem, akkor kár érte...

2009. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

legyél kihívó vele ,majd leesik neki hogy mit akarsz...

ha ő is lép erre valamit akkor tudod hogy ő is vonzódik hozzád, ha nem , felejtős!

vagy egyszerűen meg is mondhatnád neki .

2009. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!