Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e esélyem egy ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e esélyem egy ázsiai srácnál?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, külföldön tanulok, és bele zúgtam egy osztálytársamba... a probléma az, hogy ő Ázsiai, és igaz, nagyon kedves, és régebben interneten keresztül kezdeményeztem beszélgetést, és akkor úgy tűnt, hogy szívesen veszi a közeledésem, mostanra teljesen elbizonytalanodtam... sokat mosolyog a barátjaival, meg nevetgélnek, hülyülnek, majd rám-rám néz. Bár volt olyan, hogy biztosra nem rajtam nevetett, de aggódom, hogy esetleg "gúnyt űz" a közeledésemből. Invitálni is akartam pár programra, bár még előtte említette, hogy nem engedik sehova, és több barátom is megerősítette ezt.

Segített is nekem különböző projektekben, és készségesnek bizonyult, de ezen kívül ő nem keresi a társaságom, bár a barátnőm mondta, hogy beszélgessek vele, közeledjek, győzzem le a félelmeim...

Nos, a baj az, hogy nem tudom, mivel eléggé gátlásos vagyok, és félek, hogy ő nem tudna rám esetleges "barátnőként" nézni...


2010. nov. 8. 21:25
 1/8 anonim válasza:
55%
Nincs esélyed mert a srác egy homoszexuális elvetemült vandál!:O
2010. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de ez a srác az ellentéte annak, amit írtál, nem kéne ítélkezni más felett, míg nem ismered...
2010. nov. 8. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Külföldön tanulsz?hol?Ázsiában?

nem tudom mit esznek az európai lányok az ázsiaiakon.ja esetleg újdonság varázsa?ha összeköltözöl vele az embereket sem tudod majd megkülönböztetni a távol-keleten és hamar ráunsz erre a szeszélyre

2010. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az Ázsiaiak bármire képesek szerintem mondj le róla.

át ne programozza a p**it

2010. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, az USA-ban tanulok, de ő más... és a "más" alatt azt értem, hogy jóindulatú, nem vele van a probléma, hanem azzal, hogy nem engedik sehova...
2010. nov. 8. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 'tapints a lényegre' és többet nem lesz kifogása, hogy nem engedik el...
2010. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ázsiai szülőkre jellemző, hogy keményen fogják a gyereküket, erre készülj fel. Ettől függetlenül miért ne lehetne? Nem hinném, hogy ő ne lenne nyitott az európai kultúra közelebbről történő megismerése iránt :)
2010. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, azt mondogatta is nekünk, hogy nagyon fogják...eleinte azt hittem, hogy kifogás, de többen meggyőztek, hogy tényleg így van...
2010. nov. 9. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!