Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék meg egy lányt? Itt gyk-n irt nekem 2 évvel ezelőtt, segíteni szeretett volna nekem, de én visszautasítottam.

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy Budapesten lakik asszem a barátjával csak kényszerből van mert sajnálja, mert ő is olyasmi mint és, visszahúzódó depressziós stb. Szőke a haja, velem egykorú 20 éves és azt is felajánlotta, hogy találkozzunk, de akkoriban én nagyon magam alatt voltam, most is, de most már nagyon a végét járom.....jó lenne ha segítene nekem 1-2 dologban.


valami tipp?

az MSN-címére nem emlékszem a kép amit küldött magéról odaveszett és már 2 éve... történt ez. Nagyon segítőkész, vidám, szép lány volt = nem mintha sokat segítene ez a megtalálásában) de ha magadra ismersz, légyszi írj.

a rohadt életbe....még a nevét is lefelejtettem. :-(

valami tipp?


2012. máj. 21. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

miért nem nézed meg a pontos címet?

Ott kell lennie a listában.

2012. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

milyen címet?

az a baj, hogy több tucatszor tiltottak már gyk-ról.

időközben a vinyóm levegőt kapott és kuka.

ráadásul azt a kérdést amivel rám irt törölték.

arra az msn-címre meg nem emlékszem amivel beszélgettem vele, mert töröltem msn-ről.

ja és az msn címemet sem tudom...azóta már új van.

2012. máj. 21. 10:15
 3/8 A kérdező kommentje:

meg annak idején e-mail-re mentek a privik.

de sajnos az a email cím is oda veszett, megszűnt citromail-es volt. nagyon sokáig nem látogattam.

2012. máj. 21. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:

jajj :S esetleg pár karakterre sem emlékszel az emailcíméből?az alapján lehetne guglizni :S


remélem sikerül!

2012. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

van itt gyk-n egy solarian nevű fiú...aki fiú....de én megkérdeztem, hogy nem ő-e?

de nem ő volt, de mondta, hogy ismeri....még mondta is "a szőke csaj"....őt próbálom keresgetni a válaszokban, de nagyon ritkán jön fel ide.

ja és kb amikor megkérdeztem az jó bő 1 éve volt.

2012. máj. 21. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:
2 éve? ki tudja hol van már azóta
2012. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tudom, hosszú idő, de meg kell valahogy találnom.

olyan ro.hadék voltam vele, segíteni szeretett volna, de én letiltottam....meg kell találnom.

de hogy???

én tudom, érzem, hogy itt van még budapesten...itt kell lennie........mit csináljak?

2012. máj. 21. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Meglett?
2014. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!