Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hívni fog egyáltalán? Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívni fog egyáltalán? Kicsit aggódom.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nem rég ismertem meg. Sokat beszélgettünk neten keresztül. Napi több órát. Aztán áprilisban valami baj lett az internetszolgáltatójával, azóta telefonon beszélgettünk. Mindig én hívtam. Múlt hét vasárnapján felhívtam, és mondta, hogy majd fel fog hívni. Azóta sem hívott. Fel fog egyáltalán hívni még? Régebben azt mondta, hogy nagyon szeret velem beszélgetni. Vagy hívjam fel megint én, és csináljak úgy, mint aki el is felejtette, hogy megígérte, hogy felhív?

2012. máj. 20. 14:15
 1/9 anonim válasza:
ha egy hete nemhívott , akkor valószinűleg nemis fog már:D szóval ha hiányzik akkor te hívd fel:P
2012. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem,majd hív szépen,ha akar.Esetleg ha hívna,kérdezz rá az internetre,vajon hogyhogy 1 hónap leforgás alatt nem lehetett helyrehozni a dolgot...Egyébként meg iszonyúan naiv vagy,de ez csak az én véleményem.
2012. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás, megszívlelendő:


Ha egy pasi nem hív fel, az azt jelenti, hogy nem akar felhívni.


Kivétel, ha elrabolták az UFO-k vagy kórházban fekszik és mobilját se tudja felemelni.

Különben meg elmehet a 3,14csába, nem hiányzol neki, ennyi.

2012. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem többször is. Nem adott konkrét választ. Amúgy igen nagyon hiányzik, de ha neki nem hiányzom akkor minek hívjam fel? Barátok vagyunk csak, és megígérte, hogy felhív. De még jöhetnek válaszok. Bár kicsit csalódtam benne, mert azt gondoltam róla, hogy egy becsületes, szavatartó ember. És igen nagyon naiv vagyok. Ezt már több embertől megkaptam. :)
2012. máj. 20. 14:26
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Igen naiv vagy, ahogy én is, pont egy ilyen pasival hozott össze a sors. Mi se jártunk, csak azt hittem barátok vagyunk. Elmondta, hogy milyen izgalmas vagyok meg blablabla, aztán hónapokig le se sz*rt. Én csak az emailjét vártam, de csak akkor írt, amikor haszna fűződött hozzá, vagy épp nem volt rendes barátnője. Aztán úgy döntöttem, hogy többé nem írok neki, kapja be. :)
2012. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem fog hívni, és nem is akar különösebben beszélgetni veled, csak udvarias, és ezt nem mondja ki.


Mondjuk ez nem abból derült ki, hogy majd felhív és egy hete nem hívott, hanem hogy csak te hívtad. Ilyen nincs a világon se.


24/N

2012. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor a kedvessége miatt kidobtam az ablakon azt a pénzt, amit másra is fordíthattam volna. Na mind1 :) Én szerettem vele beszélgetni, de akkor ezek szerint különösebben a barátomnak/haveromnak sem mondhatom. Azért ezt jó volt tudni. :) Köszönöm.
2012. máj. 20. 14:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Még azt furcsállom, hogy amikor interneten keresztül beszélgettünk, akkor szinte soha nem én írtam rá, hanem ő rám, és általában minden beszélgetésünket ő kezdeményezett. Volt, amikor azt mondta, hogy vagy hülye vagy b*zi az, akinek nem lesz tőlem jó kedve. Azért ez is elgondolkodtató.
2012. máj. 20. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok megint. Érdekes nekem is ilyesmit mondott, hogy én voltam az első, aki ma megnevettette stb. Ezek nekik nem jelentenek annyit mint nekünk, csak mi képzelünk bele többet, mint ami van. :(((((
2012. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!