Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a srác akinek tetszem és ö is nagyon tetszik le se szarja a fejem? (lent bövebben)

Figyelt kérdés

Van egy sràc akivel egy suliba jàrunk,màr mondta h bejövök neki (meg a haverjainak) és nekem nagyon bejön viszont àltalàba amikor levelezünk (legtöbbször sms) akkor mindig van 1-2 nap h folyton irogat meg minden, aztàn meg le se szarja a fejemet,ha meg én irok rà akkor meg a "szia mizu?-semmi kül és veled" fejezetnél leragadunk.Màskor meg olyan sokat dumàlunk...

A suliba meg sose szoktunk beszélni mert akkor àltalàban a haverjaival log és ùgy meg nem akarok odamenni... mit csinàljak??


2012. máj. 19. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? :)
2012. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16
2012. máj. 19. 14:55
 3/9 anonim válasza:

"Màskor meg olyan sokat dumàlunk... "

Ha eddig sokat beszélgettetek,akkor esetleg megismert és már nem tetszel annyira neki,vagy valamivel megsértetted.

Egyébként tényleg,hány éves vagy?

2012. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mondom hogy 16 éves vagyok!

De amùgy tegnap is beszéltünk csak màr téll nem vàgom h mi ez a hirtelen érdeklödés amikor kb 1honapig nem beszéltünk

2012. máj. 19. 15:01
 5/9 anonim válasza:
A pasi is 16? Altalaban mirol beszelgettek?
2012. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen egyidösek vagyunk...

hàt ez elég hülyekérdé àltalàban mindenféléröl szoktunk beszéli

2012. máj. 19. 15:58
 7/9 Solarian ***** válasza:
Hát ez fain. Csak érezni akarja, hogy számit neked. Valami visszatartja, nem mer kezdeményezni... Nemtudom mi az... Csak aféle tesztként néha nem figyel rád, hogy vajon érdekel-e.
2012. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de amikor meg én irok rà akkor meg sose tudunk olyan sokàig beszélgetni
2012. máj. 19. 18:27
 9/9 Solarian ***** válasza:
Affene tudja... Zavarban van, vagy ilyesmi gondolom.
2012. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!