Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg barátnőmet?

Figyelt kérdés
Elég sokat tanult mostanában, és mondtam hogy majd kárpótlom őt a fáradalmaiért. De igazság szerint nem tudom mivel :S Valami ami relaxálja őt, és nem túl drága, mivel anyagilag most nem állok topon. Nagyon szereti ha masszírozzák, de azért az még sem olyan nagy meglepi mert sokszor csinálom neki.

2012. máj. 19. 12:03
 1/3 -=Koldus=- ***** válasza:
Erotikus masszázs, majd egy hatalmas nyalás a barátnődnek.
2012. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt már =/
2012. máj. 19. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem üss össze neki egy vacsorát :) Ha pedig nem érzed magad annyira húú de konyhatündérnek, akkor jó idő van, vidd el piknikezni a környéketeken valami szép, nyugodt helyre :)

18L

2012. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!