Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a chat ellen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a chat ellen? Hallotatm h mar tobb kapcxsoaltot tonkretett!

Figyelt kérdés
En is a baratommal hasznaltuk, de abbahagytuk, mert sok a "tentacio" azaz csajok hizelegnek neki, sracok nekem, s akkor az embert zavarba hozhatja..na meg csomo haver mindenki hazudik ossze vissza chat-en. Egy par baratnom is mondta h ez a chat megoli az eletuket.Az a problemam hrajottem, h a bartaom folyton chatelt es hazudott nekem, h ne cirkuszoljak. S megmagyaraztam h ha elmondana akkor nem cirkuszolnek, de miert kell hazudjon? Tudom h a fiubarataival meg az egyik kulfoldi unokatestverevel beszel csak, azt is lattam h mit.De akkor ezt miert titkolja el? Mit csinaljak h abbahagyja? vagy h oszinte legyen ezzel?
2008. ápr. 23. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy külföldi nő kifejlesztett egy chat ellenes szoftvert, de beperelték miatta. Pedig ő csak azt szerette volna, hogy a fiatal kislánya ne üljön a gép előtt állandóan.

A chatelés olyan mint a szenvedélybetegség. Én párom is csinálta sokáig, nálunk egy megoldás volt szétmentünk. Soha nem találkozott senkivel, de nem kellemes ha munka után, kb délután 5 körül beül a gép elé és hajnal négykor hagyja ott, reggel 8ra pedig ment dolgozni.

2008. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked most valójában mi a bajod?


Azt amit az elején felvázolsz, mint csajozás, pasizás, azt megértem. De aztán kiderül, hogy nem ez a baj, hiszen nem csajozik, csak a rokonsággal és a barátokkal beszél.


Akkor most mi a probléma?


Az, hogy nem mondta el? De akkor miért akarod, hogy ne csinálja? Büntetésből? Vagy mi? Nem akarod, hogy beszéljen velük?


Nem lehet, hogy azért nem mondta el, mert neked már az sem tetszik, ha a rokonával beszél? hm?


gondolkozz el ezen.

2008. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha messengerről van szó,az más.De ha valóban csetel,az nem normális.Rokonokkal nem cseten tartunk kapcsoltatot,ez csak rizsa.Elnézést a nyersességemért,de nem hinném el a páromnak ezt az átlátszó szöveget.
2008. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tisztázzam: gmailen van chat is, bent van par havera es az uncsija. azért idegesit h nem tudok rola, mert azt hittem h tiszta volt h öszinteséget várunk el egymastol. De ö h könnyebb legyen s nehogy felháborodjak letagadta az egeszet. azaz engem hülyének nezett, a szavam semmibe vette.Miért nem mondta el, ha ártalmatlan dolgo csinalt?
2008. ápr. 23. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom tudta, hogy te elleneznéd és ezért nem mondta el.
2008. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a chat-el van a baj. Én ott ismertem meg a férjemet és imádjuk egymást.A párod őszintesége, vagy annak hiánya már annál inkább gond :(
2008. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!