Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ez exem szeretem, de összejöjjek valaki mással?

Figyelt kérdés

Három hónapja ért véget a két éves kapcsolatunk. De már egy féléve is volt egy szakításunk. Még mindig tartjuk a kapcsolatot az exemmel. Van, hogy még mindig együtt töltünk egy-egy éjszakát, vagy együtt megyünk moziba stb.

De az előző szakításánál megismerkedtem valakivel, akinek akkor elmondtam, hogy én még folytatni szeretem a kapcsolatom. Megértette és azóta is jóban vagyunk, csak hogy most újra szakítottunk, ő újra bókolni kezdett és össze szeretne velem jönni.

Nagyon kedvelem őt, és ha az exem nem lenne akkor össze is jönnék vele, de nem akarom megbántani és kihasználni.


2012. máj. 13. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

NEEEEEE

én is nemrég jöttem össze vkivel ugy h exemet szeretem még és nem ment. a napokba szakitottunk

2012. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne. Ez nagy gyökérség lenne a valaki mással szemben. Az hogy magadat kínzod azzal hogy még összejársz szexelni az exeddel, az egy dolog. Magánügyed. De ne vonj bele ebbe a hülyeségbe egy harmadik félt, bármennyire is szeretné. Mondd el neki, hogy még mindig megy a seggrepacsi exbácsival, hátha akkor nem akar majd annyira összejönni veled. Jól látod a helyzetet, nem szabad ezt tenni szegény párával.
2012. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!