Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élvezi a srác hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezi a srác hogy mindenkinek fájdalmat okozhat? Tovább lent.

Figyelt kérdés

van egy srác a suliban, régen énis kavartam vele, de már rájöttem hogy ő semmit nem szerelemből csinál csak hogy meg húzzon egy csajt vagy fájdalmat okozzon neki, eleinte velem is tök rendes volt minden, bele is szerettem, elvileg ő is.. ami már tudom h kamu volt:) egyszerre több csajra is nyomult,minden tök szép volt, de aztán valahogy mindig bebizonyitotta hogy nem minden az aminek látszik, két értelmű szavakkal, meg ilyenek, smároltunk is, én már azthittem hogy járunk mire ő kijelentette hogy én neki nem kellek, mert most nem akar senkivel.. de azért szeret ám.-.-

aztán csak egyik napról a másikra összejött egy másik csajjal, mire ő vele ugyanezt csinálta, és őt is ugyanugy átbaszta aztán jött a következő csaj, (aki még bnöm is)

őt is folyton direkt csak össze zavarja, elhittette vele hogy szereti, aztán ott hagyta, egyszer odáig van érte aztán pedig lese szarja, és nála is ugyanugy összejött csak egy csajjal. miért élvezi ezt az ilyen fiú?? valahogy megkéne leckéztetni, ötletek?:o



2012. máj. 13. 18:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

hát szerintem annak csak örülne..xd

meg nem vagyok olyan:)

2012. máj. 15. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!