Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élvezi a srác hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezi a srác hogy mindenkinek fájdalmat okozhat? Tovább lent.

Figyelt kérdés

van egy srác a suliban, régen énis kavartam vele, de már rájöttem hogy ő semmit nem szerelemből csinál csak hogy meg húzzon egy csajt vagy fájdalmat okozzon neki, eleinte velem is tök rendes volt minden, bele is szerettem, elvileg ő is.. ami már tudom h kamu volt:) egyszerre több csajra is nyomult,minden tök szép volt, de aztán valahogy mindig bebizonyitotta hogy nem minden az aminek látszik, két értelmű szavakkal, meg ilyenek, smároltunk is, én már azthittem hogy járunk mire ő kijelentette hogy én neki nem kellek, mert most nem akar senkivel.. de azért szeret ám.-.-

aztán csak egyik napról a másikra összejött egy másik csajjal, mire ő vele ugyanezt csinálta, és őt is ugyanugy átbaszta aztán jött a következő csaj, (aki még bnöm is)

őt is folyton direkt csak össze zavarja, elhittette vele hogy szereti, aztán ott hagyta, egyszer odáig van érte aztán pedig lese szarja, és nála is ugyanugy összejött csak egy csajjal. miért élvezi ezt az ilyen fiú?? valahogy megkéne leckéztetni, ötletek?:o



2012. máj. 13. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az élet rendje...

A pasik -úgy 25 éves korukig-szállnak virágról virágra.

Aztán később is,csak titokban...

2012. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de ő ezt dirket csinálja, nem is szeretett senkit, csak hogy fájdalmat okozhasson mindenkinek..

az ilyent legszívesebben kiherélném.-.-'

2012. máj. 13. 18:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezért csinálják az értelmesebbek, hogy csak némi ismerkedés után smárolnak.
2012. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért jó barátnőid vannak, hogy a volt pasiddal csak úgy összejön..
2012. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

EZ a baj veletek,hogy szinte csak külsőre mentek...

Ha a srác valamennyire jól néz ki,és még a haja is bevan zselézve..máris benedvesedtek.


Amíg naív lányok lesznek,skalpvadászok is lesznek.

2012. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a sráccal akkor már kb fél évvel elötte kezdtünk el flörtölni, és direkt nem is siettem el..
2012. máj. 13. 18:42
 7/11 A kérdező kommentje:
és igazából ő nem olyan nagy barátnőm, hogy pl legjobb barátnő vagy ilyenek..:) meg igazából akkor már nemis nagyon érdekelt...
2012. máj. 13. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyen. Vannak ilyenek,mindenki ismer párat. Vagy abbahagyja idővel vagy nem. Volt szerencsém nekem is hasonlóhoz, fáj, tudom, de rájön az ember hogy az ilyen srácok idióták,szeretetéhesek, és vannak sokkal rendesebb férfiak is, akik megérdemlik a figyelmet. Amúgy Biztos vannak lelki okai de nem vagyok pszichológus.
2012. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a fájdalom olyan mint az ajándék: jobb adni mint kapni!

hogy idézzek: "inkább elkövető leszek mintsem áldozat"

2012. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bosszúból feküdj le vele.
2012. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!