Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Választanom kell... de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanom kell... de hogyan?

Figyelt kérdés
Van a legjobb barátnőm (13 éve ismerem s a barátnőm) és van ez egyik legfontosabb, sőt ha belegondolok a legfontosabb ember az életemben, a barátom...nemrég összevesztünk a barátnőmmel, mert állitólag hanyagoltam a barátom miatt...a bnőm tőlem bocsánatot kért, de a barátomtól nem, és egyik sem akar békülni, mig nem lépik a másik...én a tűz között állok, a barátom azt mondta rosszul esne neki ha a barátnőmmel találkoznék, miközben ők haragban vannak...a barátom szerint eddig sem birták őt s ez most egy jó alkalom h "boruljon a bili"...nem tudom meddig működik igy, hisz nem épp a leg szerencsésebb ha a barátom és a legjobb barátnőm kakiban vannak...ez olyan dedós pedig papiron már felnőttek...valakit elveszitek...nem tudom kit, én nem tudok ketté szakadni, és egyik önzőbb mint a másik...:(
2008. ápr. 22. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem látják, hogy neked okoznak fájdalmat a gyerekes viselkedésükkel?Ülj le velük beszélni és mondd el nekik, hogy nem vagy hajlandó választani közöttük, hiszen miért kéne, ha mindkettejüket szereted és fontosak neked!Egyikük sem várhatja el hogy feláldozd érte a másik kapcsolatot!Az egy önző és jellemtelen dolog lenne!

Közöld velük kerek-perec, hogy mit gondolsz erről az egészről, állj a sarkadra, oszd ki őket hátha megjön az eszük!

2008. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az eszem megàll...bocs de jah.ilyen hülyeséget na.dehogy kell hogy välaszt kettejük közül.ne viccelj mär.vagy tudod mit ..?ha meg ezért megy acita még késöbb is.én bemutatnék mindkettönek egy kis idöre..és gondolkozzanak...
2008. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!