Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék megismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megismerkedni egy helyes, rendes sráccal. Hol keressem?

Figyelt kérdés

20 vagyok, igaz nagyon vékony, de szerintem nem csúnya, átlagon felüli.


Hol ismerkedhetnék meg egy helyes, rendes, intelligens sráccal? Mondanátok pár helyet?


Szórakozóhelyre menni e célból van értelme?


2012. máj. 13. 15:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Amit leírtál magadról az rám is igaz, szólj ha találtál normális fiút, az a baj hogy szórakozóhelyeken kívűl a legtöbb pasi nem megy csak úgy oda egy lányhoz, nyuszik vagy nagy az egojuk nem tudom, de nyáron a Margit-szigeten olyan félmeztelen fiúkat szoktam látni...
2012. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Ájron ***** válasza:
Ha nagy lenne az egónk, akkor lépten nyomon minden csajhoz odamnennénk. De ez a "Helló, Vad Idegen Csávó vagyok, ismerkedünk?" dolog nem igazán működő képes.
2012. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!