Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék megismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megismerkedni egy helyes, rendes sráccal. Hol keressem?

Figyelt kérdés

20 vagyok, igaz nagyon vékony, de szerintem nem csúnya, átlagon felüli.


Hol ismerkedhetnék meg egy helyes, rendes, intelligens sráccal? Mondanátok pár helyet?


Szórakozóhelyre menni e célból van értelme?


2012. máj. 13. 15:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Itt. ;))
2012. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen ne. Az én párommal anno még iwiwen ismerkedtünk meg, közös volt az érdeklődésünk. :) Sok sikert.
2012. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Ájron ***** válasza:
Minek ismerkednél meg vele? Hogy aztán f@stán barátzónásíthasd? Ugyanmár... Az általad leírt fazonokból igen csak sok van, de a lányok jelentős többségének a köcsögök kellenek. Ezért is olyan nehéz megtalálni minket, mert tudjuk hogy az esetek 99%-ában hiába fájdítanánk a szívünket, csak visszautasítás lesz a vége... Szórakoó helyen ne keress ilyet, ilyen barbár helyekre nem járunk.
2012. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Előző, attól h vki kedves, rendes még lehet érdekes,

a csajok nem azért koptatnak le mert nem vagy bunkó hanem mert nem vagy érdekes!

és attól h piszkálod meg beszólogatsz még nem leszel bunkó csak vicces a szemükben, tudják h nem komolyan mondod ...

2012. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Callunas válasza:
Hol laksz elég a város és mondom is a címeket :)
2012. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
milyen címeket?:O
2012. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom.
2012. máj. 13. 18:01
 18/22 anonim ***** válasza:

o.O

az nem rossz :)

2012. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Ájron ***** válasza:
14/18 Félre értettél nem a piszkálódásra gondoltam, hanem a dominánskodó föszfejekre. olyanokra, akik pl a haverjaikkal beszélik meg nyilvános helyen hogy kivel kéne megcsalni a barátnőjüket. meg az olyan marhákra, akik gondolkodás nélkül leqrvázzák a "szerettüket". meg akik teljesen hülyének nézik a csajokat. mostanság az ilyenek a kelendők.
2012. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

fujj, azokat énis utállom -.-

dehát szegény csajok nemtudják h így kibeszélik őket, szegények :|

2012. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!