Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16év körüli fiúk, általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16év körüli fiúk, általában nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy külsőre mi az ami megfog és utána mi az ami a belsőben megragad? És milyen magas legyen a lány és milyen legyen az alakja? Mert sajnos én elég magas vagyok kb.173cm, és vékony is vagyok; és szerintem, meg még egy pár ember szerint viszonylag jól nézek ki, mégsem találok magamnak senkit. :(
2012. máj. 10. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A ribik. Vékonyak, az arc nem annyira számít, csak kapható legyen bármire és legyen nagydumás. Ilyenek jönnek be a 16 éves kisfiúknak. Ja, meg a nagy mell, de ha kicsi, akkor meg kompenzálja a viselkedésével.
2012. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha vékony vagy, gondolom arra is érted, hogy kicsi a melled stb. Na az az, ami nem nagyon érdekel, annál inkább az, hogy tömeglány-e, vagy sem.

17/f

2012. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy hogy magas vagy alacsony,azért nálam magasabb ne nagyon legyen (188 cm)inkább vékony legyen ne anorexiás,haja Szőke vagy barna(mindegy milyen)arcara meg legyen szép mellméret inkább kicsi vagy közepes mint nagy
2012. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16/f utolsó voltam
2012. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg személyenként változó, ahány ember, annyi szemlélet. Meg persze lehet hogy a végén tök másba szeretsz bele :)


Az én ideálom a nem túl vékony, picit husi lány, akin van mit fogni. Természetes, nem festett haj, színe mindegy. Belsőre pedig: Nem bulzós, a körömrágásnál pedig ne legyen károsabb szenvedélye. :)

2012. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Elsősorban legyen vicces,kedves,és fogjon meg benne valami :) külsőre: legyen egy stílusa és ne legyen az a sorozatban gyártott pirított r*banc féle ez nagyon nem jön be.Én alakra személy szerint azt szeretem ha egy lánynak homokóra alakja van ez az ami nekem nagyon bejön:D magasság az nem fontos mert az én 164cm-nél könnyű magasabbnak lenni.

úgy nagyjából ennyi. 16f

2012. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom miért aggódsz ennyire, biztos találsz magadnak valakit. 173cm? Én arra nem mondanám, hogy magas, én is pont ennyi vagyok 14 évesen és valamikor már megőrülök, mert nagyobb akarok lenni. Azt ,hogy vékony vagy ,hogy érted? Úgy vékony, hogy nincs rajtad semmi fölösleg, de azért melled és segged van, vagy úgy, hogy mindened vékony?
2012. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!