Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta ezt? Zavarná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt? Zavarná, hogy szegényebb vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal a hétvégén kirándulni mentünk(szülei is ott voltak).Mikor elindultunk,kérdezte a barátom,mennyi költőpénzt hoztam.Mondtam neki,hogy 7000 forintot.Mire a reakciója az volt:Mennyit?7000?Olyan keveset?Miért?

Nekem elég rosszul esett.


2009. jún. 24. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h ez neki szokatlan mert nekik jobban megy.De sztem ez nem befolyásolja a további kapcsolatotokat!
2009. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esett volna de nemhiszem h azért mondta h megbántson csak gondolom ő olyan családban nőtt fel ahol ennyi kevésnek számít..attól még nemfog kevésbé szeretni nyugi:D
2009. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán csak a pillanatnyilag gazdag csávó beszélt belőle, ezzel a kérdéssel kérkedett, hogy neki valószínűleg több van, és nyilván nyeregben is érezte magát ilyen téren veled szemben, mivel a szülei oltalma alatt szórhatta a pénzt, ahogy épp akarta.
2009. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:).

Kérdeztem tőle, hogy miért baj?Én azért jöttem, hogy jól érezzük magunkat.Mire ő azt felelte hogy jó neki mindegy:S.

2009. jún. 24. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh:S Elég kínos lehetett. Gyűlölöm, mikor a srácok feltesznek ilyen zavarba ejtő kérdéseket..Nem hiszem, hogy egy hétvégi kiránduláskor az lenne a legfontosabb, hogy mennyit költesz..Gondolom, azért mentél, mert együtt akartál vele lenni. Az én barátom a telefonomra tett hülye megjegyzéseket, hogy : Jézus, de sz*r! Csak mert én telefon helyett inkább ruhákra költöm a pénzemet. Általában azok vágnak hozzá a másikhoz ilyeneket, akik nem az agyukkal, hanem a pénzükkel villognak.
2009. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Effektíve a 7000 ft is sok, attól függ, mire kellett költened. Ha máskor is előfordul ilyen, azért beszéld meg vele, hogy lehet, hogy ő igen, de te nem vagy annyira eleresztve anyagilag, és neked rosszul esik, ha ilyen megjegyzései vannak. Ha normális, akkor igyekszik ezt a különbséget áthidalni, nem éreztetni veled. Nem lehetetlen. Sok sikert!
2009. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet h ő nemcsak kirándulást tervezett hanem még mindenféle dolgot mellé, ami pénzbe kerül, szal ő azthitte h többmindent fogtok csinálni, ő így készült, és azért lepődött meg ennyire.

amúgy ha én kirándulni megyek vmi erdős dombos helyre még ennyitsem viszek magammal, mert minek?:D veszek egy fát, vagy mit?:D

2009. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De végülis mire költöttetek pénzt? Ha meg neki kevés akkor nyugodtan fizethet neked vaalmit hamár neki annyi van! De a legjobban te ismered, hogy tudd ezt mire vélni... 22/L
2009. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!