Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit írnátok ha egy jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit írnátok ha egy jóval (9) évvel idősebb srác azt irogatja hogy szeretlek, csók, puszika stb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hány éves koromban történik ez. 14 évesen tuti nem írtam volna vissza, de most 20 évesen valószínűleg igen, már ha bejön a srác.
2012. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2012. máj. 7. 14:35
 3/11 Dávidmester13 ***** válasza:
szerintem 9 évkorkül. elég sok
2012. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mások szerint a 14 a sok
2012. máj. 7. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
A zárójelet rossz helyen zártad be. Az "évvel" szó után lenne helyes, vagy nem rakunk zárójelet, és kitöröljük a "jóval" szót.
2012. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hagyjál békén te buzeráns, mert letépem a farkad és a hátadba állítom.


21/F

2012. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül írogatja vagy már találkoztatok?
2012. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom itt nagyon félre értettétek egymást.


Szóval van a 17 éves kérdező aki egy 26 éves sráccal chatel/levelezget.


Az első válaszoló azt írta, hogyha neki 14 éves korában ezt írta volna egy nála 9 évvel idősebb srác, akkor nem válaszolt volna neki. De ha mindez 20 évesen történik meg vele, akkor válaszol neki.


A te korodban - kedves kérdező - igen is sok a 9 év. Tojáshéjjal a seggeden vagy még, hiába gondolod azt hogy felnőtt vagy már.

20 év fölött már más a helyzet.


Ettől függetlenül én csak sima semleges választ írnék ennek a 26 éves fiúnak.

2012. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha már ismeritek egymást és találkoztatok,akkor semmit,ha nem tetszik akkor megmondanám neki hogy nem akarok tőle semmit.ennyire egyszerű.de a kérdés az hogy neked tetszik hogy irogat vagy idegesít?vagy tetszik a srác?9 év az még belefér,senkinek semmi köze ahhoz hogy ki mennyi idős.nem 14 éves vagy így nem gáz.
2012. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 14:42


na az ilyen nyomorékokat mint te b.asznám agyon egy péklapáttal és addig ütném amíg él.nem mindegy az neked?eltudtad olvasni?

2012. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!