Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik-e férfi és nő között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés
2007. aug. 11. 17:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
96%

Szia!

Nekem 7 eve van egy nagyon jo fiu barätom. Egymäs szemetes lädäja vagyunk. Nagyon jol megertjük egymäst, es ugy vagyunk mind ket jo tesver. Nälunk is voltak nehez napok, de megbeszeltük es megyünk toväbb. Es nem tudunk meglenni egymäs nelkül. Olyan mintha kapcsolatunk lenne , de meg se az.

2007. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%
van van... persze, hogy van.. és az igazi ilyen fiu-lány barátság elég ritka.. ÉN MEGÖLELEM A LEGJOBB BARÁTOMAT AKI EGY SRÁC, ÉS NEKEM Ő A VILÁGON A LEGFONTOSSABB soha nem akarom elveszíteni. a szerelmemnél is fontosabb meg mindennél egy ilyen barát!!! megöleljük egymást és sokat vagyunk együtt, sokkal jobban megtudom vele bezsélni a dolgokat mint a lányokkal. és akár hiszitek akár nem ő egy nagyon jó pasi (és a legtöbb fiu szerint énis nagyon jo csaj vagyok) és nem szerettünk egymáásba, pedig két éve igy megy.. LÉTEZIK FÉRFI ÉS NŐ KÖZÖTT BARÁTSÁG!.. ha valakinek a végére ugy sikerül h egymásba szeretnek, az már csak azon mulik hogy kockára teszik-e a barátságukat vagy nem.. ha akarnám én is megtudnám szeretni.. de másba vagyok szerelmes jelenleg:)
2008. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
97%

Létezik. Pont. Például köztem, meg a legjobb barátom barátnője között (aki már igazából a felesége is lehetne)

Ha vannak ilyen megdönthetetlen tabuk, akkor semmi szexuális feszültség nincs. Mi pedig nagyon-nagyon jóban vagyunk

2008. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a legjobb barátom egy pasi volt. Mondjuk ő sokkal idősebb nállam. Nagyon el voltunk kb. fél évig mindent megosztottunk egymással, pasi és csajügyek. Aztán egyszercsak elmondta valakinek h bejövök neki és ha nem lenne köztünk ennyi én akk megkérdezné h járnék e vele. Szóval nem lehet barátság. Már fél éve nem láttam mert elment dolgozni messze. :(
2010. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!