Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik-e férfi és nő között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés
2007. aug. 11. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon ritka esetben!!Az egyik fél mindíg többet szeretne még ha ezt nem mondja meg!!!
2007. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Igen lehet. Nekem a legjonn barátom férfi már több mint 10 éve és nem akarunk egymástól semmit, olyan mintha testvérek lennénk mindent meg tudunk beszélni.
2007. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de valóban nagyon ritka. Nekem is lány a legjobb barátom. Szerintem az a feltétele, hogy egyik fél se érezzen fizikai vonzódást a másik iránt, jól megértsék egymást és 1-2éven belül találjanak párt.
2007. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, és nem is olyan ritka, csak nézzetek körül a világban, nekem a legtöbb barátom/bizalmasom fiúk, és nem tudom mi lenne velem, ha ők nem lennének. soxo átesitettek már a bajban. Ők az én fogadott báttyjaim...
2007. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen!A legcsodálatosabb dolog,csak általában a másik fél féltékenysége miatt szokott megszünni.
2007. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezni létezik, és erre nagyon sok példa van, nekem is van férfi barátom( sőt a lejobb), és nagyon szeretjük egymást, és nem is gondoltunk egyikünk se soha, h vmi több is legyen közöttünk a barátságnál. Elmondok neki mindent, meghallgat, és ez viszont is így van. És én nagyon szeretem mint barát, de semmi több :)
2007. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon ritka...Sajnos én is beleestem egy ilyen "csapdába" és mindeketten egymásba szerettünk.De azóta a (lassan) 3 év alatt még köszönő viszonyban sem vagyunk.(de én még mindig szeretem,hogy ő igen...,az nem tom:D)
2007. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
96%
Persze hogy van!Én is igy kezdtem azóta férj és feleség vagyunk és 3 hónapos a babánk!
2007. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Igen van! Nekem 3 éve van egy nagyon jó barátom, akivel soha nem akartunk ennél többet. Kollégák is voltunk egy ideig, most is sokat beszélgetünk és mindent elmondok neki, ami a szívemet nyomja.

2007. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 3 éve van egy lány barátom és mindent meg tudunk beszélni olyan mintha ő lenne az én pszihológusom én meg az ővé :D igaz 1szer csókolóztunk de az csak azért volt mert eeég régóta ismertük 1mást és kiváncsiak voltunk egymásra de ennek ellenére ez csak egy csók volt és barátok vagyunk mind a mai napig
2007. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!