Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hosszas smárolás mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszas smárolás mennyire "nyálas" nektek?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem az ilyen hosszasabb smárolások elég sok nyálcserével jártak. Vhogy kicsit már gusztusatalannak is éreztem. Nem tudom, h ez csak velem van-e így. Szerintem nem velem volt a probléma, mert eléggé a fiú irányított és elég durván csinálta, kb már mejdnem megfulladtam. De akkor is idegesít, h miért volt ilyen nyálas, vagy hogy ez mennyire gyakori. Bocs, ha hülye a kérdés, de ez érdekelne. Köszii a válaszokat! 16/L
2012. máj. 6. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te is nyugodtan félbeszakíthatod a csókot, és nyelhetsz egyet, az nem baj.
2012. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

első pasi?

ha nem esett jól valami a csók közben azt mondd meg neki, ott akkor vagy utólag hogy máskor ne így csinálja, mert ez a már majdnem megfulladtam rész biztos nem pozitív érzéseket keltett benned, és ha nem szólsz neki nem fog rájönni magától(van rá esély csak kisebb hogy magától rájön) neked meg kell tanulnod kiállni a saját érdekeidért hogy ú.m. neked is jó legyen

szerintem

2012. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jaa, hát próbáltam nem megfulladni, de már nagyon soknak éreztem. Meg szerintem ez attól is függ, h az illetővel milyen kapcsolatban avgyok, mert aki szeret, és szerelemből cselekszik, az nem támad le, vagy nem úgy csinálja, mint egy őrült. Lehet én fogtam ki idióta pasit. De azt, h egy csók mennyire legyen nyálas vagy nem azt én hogy korrigálhatom?
2012. máj. 6. 22:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azt utálom amikor suliban mindenki előtt direkt csinálják, te ne legyél ilyen kérlek.
2012. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
amúgy nem első pasi. Volt régebben (1 éve egy nagy szerelmem) vele nagyon jó volt, mert ráéreztünk egymás tempójára. De akivel így buliban smárolok az nem mindig túl jó...
2012. máj. 6. 22:08
 6/12 anonim ***** válasza:

22:04 vagyok

hát az ilyen 1 bulis smárolásoktól ne várj sokkal többet

ha a sráccal meg régebb óta vagy az más kategória

amúgy ezt a mennyire nyálas dolgot nem teljesen értem, mit értesz alatta? Ha jó a csók akkor egyszerűen azzal hogy mennyire nyálas egyszerűen nem törődsz, vagy fel sem tűnik

szerintem :D

2012. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kezdek rájönni, h ezek a bulis smárolások nem mindig jók, azért mert nem annyira ismeritek még egymást. és nekem egy jó csókhoz kell az, h a másik embert szeressem. Igazából az zavart, h már szinte úsztam a nyálba és kb 4-5 percen kersztül folyamatosan csókolt és össze-vissza forgatta a nyelvét, ki-be és ez vhogy már sok volt. meg után tiszta nyál voltam. Gondolom ez normális. Meg még az is közrejátszik, h azért nem volt teljesen magánál és nem annyira tudott koncentrálni a dologra, vagy nem tudom. de arra lennék kibáncsi, h egy smárolás nektek is elég nyálas szokott lenne??
2012. máj. 6. 22:18
 8/12 A kérdező kommentje:
*kiváncsi *lenni
2012. máj. 6. 22:19
 9/12 anonim ***** válasza:

22:04 még mindig:

a kérdésedre válaszolva nem, én egyáltalán nem érzek ilyet, de én régebb óta vagyok együtt a párommal. Az meg ha buliban valaki kikezd veled, hát az teljesen más szituáció, ott ez velejár(hat) vagy ahogy az első válaszoló írta ha soknak érzed egyszerűen meghátrálsz egy kicsit, és te kezdhetsz egy csókot úgy ahogy te szeretnéd pl lassan, kis puszikat, vagy ahogy szeretnéd/szereted hátha rájön hogy neked "így" jobb / jobban tetszik

2012. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ:) ez tényleg jó ötlet, h én kezdeményezzem úgy, ahogy nekem jó. Csak egyszerűen annyira be volt vadulva az a srác, h nem lehetett kontrollálni. Még annyi lenne a kérdésem, h az ha jobban szívom az ajkait, akkor az meggátolja, h kevésbé legyen nyálas a történet?? Mert ez annyira zavar, és nem akarok több nyálban tocsogó csókot...;)
2012. máj. 6. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!