Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai nekem még a csókolózás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai nekem még a csókolózás? 12/L

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak egy tanács...


Ahogy idősödsz annál jobban, mondhatni hatványozottan, ahogy a vírus szaporodik, számú férfi akar majd veled összejönni. Szóval nem kell kapkodni, lány vagy és leszel, szóval neked megadatott a válogatás lehetősége... amivel meg élhet az ember azzal éljen is :D

2012. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Oksa :)
2012. máj. 3. 07:17
 13/13 Párduc^^ válasza:
nem a korhoz kell mérni .... ha van kivel és tényleg csak olyan emberrel aki nem jön megy de mivel 12 éves vagy nem hiszem hogy találsz ilyet :/ fejben dől el meg kell rá érni és azt bizonyítja az h nem vagy megérve rá h itt kérdezgeted h korai e még...igen korai ha nincs megfelelő partner..de ha van akkor ok de mondom még 1x még csak 12 vagy! Én 15 vagyon 11 évesen összejöttem egy fiuval és 13 éves koromig játszótérre jártunk és kézenfogva és boldog voltam ha az arcomra kaptam puszit....4 év után lett az első csók
2012. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!