Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből jöhetek rá ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöhetek rá ha a párom megcsal?

Figyelt kérdés

Nincsenek konkrét jelek (rúzsfolt, titokzatos női telefonálgatók), de egyre több ember mondja hogy vigyázzak. Sokan naívnak tartanak. Szerelmes vagyok, félek a csalódástól. Párom (26,5) szerint én vagyok neki az igazi, de ez annyira hihetetlen.

18,5/L


2009. jún. 23. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondják, h vigyázz, mert-1: féltenek

-2: ismerik a srácot, és esetleg tudnak régi nőügyeiről.... mióta jártok? Miért nem hiszed el, h Te vagy neki az igazi? Az én barátom is 26éves, én 20 vagyok, ez szerintem önmagában még nem ok, h ne hidd el.

2009. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán a viselkedéséből leszűrhetnél valamit! mióta vagytok együtt? ugyan úgy viselkedik, mint a kapcsolatotok elején? sokat vagytok külön?
2009. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Még a kapcsolatunk legelején bevallotta, hogy megcsalta az egyik exét, és hogy egy férjezett nő szeretője volt pár hónapokig. Mielőtt összejöttünk, akkor küldte el a férjes asszonyt melegebb éghajlatra. Félek, hogy ez a nő esetleg újra felkeresi vagy ilyenek. Nem viselkedik furán, legalábbis nem ettem rajta észre. Szex terén mindent megkap tőlem és én is tőle. De akkor is félek, mert ez az a kapcsolat ami "túl szép ahhoz, hogy igaz legyen!" :S

Már több mint 1 hónapja együtt alszunk. Tehát reggel negyed7kor tőlem megy munkába, és olyan este 7 és 9 között jön megint. Napközben dolgozik, sokszor felhív, ír emailt vagy küld sms-t.

2009. jún. 23. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne izgulj , nem hiszem , hogy masra gondol , mikorben neked ir e-mait vagy kuldozgeti az sms-ket . Legalabbis normalis gondolatmenetet kovetve. Ne legyel nagyon feltekeny es ne "nyirdd" ki a kapcsolatodat ido elott. Elvezdd ki amig lehet ! En is pont most szurtam el igy az enyemet , te ne ess hasonlo csapdaba !

Raadasul ket honap ... meg nagyon az elejen vagytok .

Ha ugyanugy er hozzad, azokat mondja es megteszi feled a gesztusokat , ne ketelkedj.

Nalam elmaradtak a puszik , olelesek , de csak kis szamban , ekkor fogtam gyanut , de mas volt a hatterben. Elrontottam es oda lett a bizalom .

2009. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mutatom ki a párom felé a féltékenységemet. Nem hívogatom 5 percenként, csak akkor ha tényleg fontosat akarok mondani neki (pl. hozzon haza valahonnan, vagy jöjjön el hozzánk ebédre stb.), nem kérdezősködök az ismerőseitől hogy tényleg ott volt-e abban az időben amit mondott, tehát abszolút diszkréten vagyok féltékeny. :)
2009. jún. 23. 15:39
 6/7 A kérdező kommentje:
A párom viszont betegesen féltékeny.
2009. jún. 23. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte törvényszerű, hogy az válik betegesen féltékennyé, akinek magának is vaj van a füle mögött. Másik lehetőség, hogy te adsz rá neki okot, de ha ez nem áll fenn, akkor esélyes, hogy valami van a háttérben, vagy készülődik! Én anno csak akkor voltam betegesen féltékeny, amikor én se voltam egészen 'tiszta'.:S
2009. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!