Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöhetek arra rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetek arra rá, hogy megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

A gépén erre utaló "nyomokat" találtam, konkrétan régi barátnőjéről meztelen képeket, mostani fényképkészítési (exif) dátumokkal.

Ha mondom neki, mit láttam, még én leszek a rossz, hogy miért turkálok->elhagy. Ha nem mondom, beleőrülök.

Szerintetek valami alternatív megoldás?


2008. ápr. 18. 20:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Jobban mondva a kérdés arra irányul, hogy hogyan hozzam fel neki?
2008. ápr. 18. 20:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha szerintem ezt jozan eszel kell megbeszelnetek!

sok sikert!

2008. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérj őszinteséget, és légy te is őszinte! Így a legtisztább.

Ha értelmes, érett emberek vagytok, meg tudjátok beszélni. Mondd el neki, hogy mit láttál, és kérd, hogy mesélje el, hogy mi van!

2008. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek...higgadtan üljetek le és beszéljétek meg.Egyenlőre úgy érzem,hogy ő a hibás és nem te,szal neki inkább sűrűn bocsánatot kéne kérnie,nemhogy felelősségre vonni...Bea
2008. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már még neki álljon feljebb! Szégyellhetné magát! Kérdezd meg tőle, hogy "Mondd szívem, mit szólnál hozzá, ha az egyik barátom átküldene nekem pár pucér képet magáról? Ugye nem zavarna?"

Ne hagyd, hogy hülyére vegyen!

2008. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ez lehet a megoldás!

Csak az a baj, hogy ezeket a képeket úgy láttam, hogy nem volt otthon. Délelőtt, mikor dolgozott a gépén lettem figyelmes erre a mappára, mivel ott volt a saját nevem is. Gondoltam, biztos tartogat egy-két képet, belenéztem. Aztán megjelentek a régebbi barátnői is, rejtett mappában volt mindegyik. Csak mielőtt elment az egyetemre, feltűnt, hogy beállítja a mappák rejtését...nem értettem, hogy mit titkol.

Így meg kicsit "ciki" "kutatni", és most nagyon rosszul érzem magam. :(

2008. ápr. 19. 07:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már Te szégyelld magad...!!! Én biztos rákérdeznék, hogy mit keresnek ott azok a képek. Ha ezért "elhagy" akkor jobb is- akkor legalább biztos lehetsz abban, hogy nem szeret igazán. Semmi keresnivalójuk ott azoknak a képeknek, amikor TE vagy a barátnője!
2008. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!