Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be?

Figyelt kérdés
Nos.. hogyan valljam be egy lánynak (osztálytársam) hogy szeretem? Interneten keresztül nem szeretném szerintem úgy egy kicsit gáz. Megyünk majd osztálykirándulásra és ott? Úgy sem szeretném, hogy több ember hallja, vagy látja.

2012. máj. 2. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem értem, és őszinte naív a kérdésem.


Miért egyszerűbb érzelmileg kitárulkozni és rázúdítani a vélt érzéseidet, ahelyett hogy megkérdeznéd lenne e kedve veled randizni?


Feltételezem 15 év körüliek vagytok 100% hogy nem fogja megfelelően kezelni a szitut, és lehet emiatt nem lesz köztetek semmi mégha tetszel is neki.


Szóval hívd el randizni, járjatok, ha még akkor is úgy érzed, hogy szerelmes vagy belé, akkor hidd el, az jön magától, hogy megvalld.


28/n

2012. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miért akarod elrontani a kirándulását?
2012. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

LoooL de nagy jampi vagy :'DD

2012. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!