Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csináljak? Nem mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csináljak? Nem mond el semmit

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel flörtölgetünk, még nem járunk de az is összejönne. Én mindent elmondok neki ami velem történik, de Ő nekem nem árul el semmit. Ki van téve a státuszába, egy szomorú smiley, megkérdem, hogy mért szomorú azt mondja, hogy nincs semmi baja. Biztos, hogy még van egy vagy két fiú akivel nagyon jóban van, róluk se beszél. Sajna nekem ez így nem megy, én mindig együtt érző voltam ha problémája volt.
2009. jún. 23. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Hisz te mondtad, h. még nem jártok, akkor még ne várd el tőlle, h. minden gondját, baját elmesélje neked, lehet, h. még nem tudja a szándékaid, azért nem meri az ő gondjait elmesélni neked, rádbízni.

Lehet, ha elmondanád konkrétan, mit is akarsz tőlle, akkor netán ahogy te fogalmaztál, több is lehetne mont most. PRÓBÁLD MEG VESZÍTENI NEM VESZÍTHETSZ!!!!

2009. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!