Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tetszik, de nem tudom, hogy közeledjek felé.

Figyelt kérdés
A suliban van egy srác,csak látásból ismerjük egymást,de nem tudom megmagyarázni,miért,de nagyon tetszik,ennyire még senki,és attól tartok,elveszítem a lehetőséget is,hogy valaha legyen ebből valami. :( Tetszik neki egy lány,de nem nagyon érdekli őt,és azt hiszem,lépnem kéne,mielőtt.. nem is tudom,bármi is történik... Sokan mondták,lehet hogy csak nem vesz észre,különben simán működne az egész. Nem tudom mit csináljak,hogy beszéljek vele,egyszerűen fogalmam nincs,csak félek,idővel túl késő lesz... :/ Amúgy egy évvel idősebb tőlem,és senki nincs aki ismerné és akit én is ismerek.
2012. ápr. 30. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam egy fiúval. Teljesen magam alatt voltam. Sokat kémleltem, mindig arrafelé sürögtem-forogtam amerre neki voltak órái, ez így utólag egy cseppet bizarr. :D Mindig köszöntem neki, ő is nekem. Aztán egyszer csak a kis baráti körömmel ültem a sulin kívül és arra jött egyedül. Az egyik ismerősöm intett neki, hogy jöjjön hozzánk és oda is jött (nem tudtam, hogy van közös ismerősünk, mert viszonylag kevés embernek beszélek a saját hülyeségeimről...) Aztán teljesen jól elbeszélgettünk mindenféléről és azóta is elvagyunk. Igaz egyenlőre még nincs köztünk semmi komoly mert mindez történt úgy 3-4 napja. Szóval én a helyedben megbizonyosodnék afelől, hogy tényleg nincsen-e közös ismerősötök, mert onnantól kezdve sima ügy.
2012. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!