Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthet? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Most akkor tetszem neki, vagy sem?

Figyelt kérdés

Üdv!

Tudom, sok a bugyuta kérdés, hogy jajj, rám nézett, most akkor tetszem-e neki, előre szólok, hogy ez nem az a fajta lenne :D

Az a helyzet, hogy van egy barátom- haver inkább-, aki nekem (minő meglepetés) nagyon tetszik. Jó fej, sokat szoktunk beszélgetni, mindenféléről, viccelődünk, ésatöbbi. Néha, mikor ketten vagyunk, pl nála, és ott társalgunk (tényleg csak az, haveri szinten), akkor teljes a káosz a szememben, mert abszolút kétértelmű jeleket ad: keresi az alkalmat, hogy hozzám érjen, a szemeivel ÚGY néz rám, mustrálgat, a hajam piszkálja folyton, szóval, olyan jeleket küld, amikről átlag esetben azt gondolnám, hogy tetszem neki.

A szavai ellenben mást mondanak- pl ma összeismertetett egy barátjával, hogy jöjjünk össze, meg a pillanatnyi hülyéskedésből elkövetett viccelődő flörtöléseken kívül semmi sincs, szóban, ami megerősítené a viselkedését.

Akkor most mi van? Tudom róla, hogy a csak szexet elítéli, bár kétlem, hogy ha letámadnám, ellenezné, de majdnem egészen biztos vagyok benne, hogy nem akarna velem csak szexelni. Amikor bátortalanul felemlegettem neki, félig-meddig viccelődve az ötletet, hogy ő meg én együtt, akkor kitért a válasz elől, mondván, hogy nem tudhatja, mit hoz a jövő, előre nem tudja megmondani, összejövünk-e vagy sem.

Ha nem jövünk össze, akkor sem esek teljes depresszióba, mert megmarad mint értékes barát, de azért jó lenne tudnom, hogy akkor most mi van? Tetszek neki, vagy mi a manó?


2012. ápr. 30. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem csak túl sokat képzelsz ezekbe a "jelekbe", nálunk srácoknál inkább a szavak számítanak.
2012. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hát a szavak gyakrabban hazudnak, mint a tettek. Van gyakorlatom, többnyire észreveszem, ha valakinek tetszem, már sokan voltak, akik kb úgy viselkedtek, mint ő- sőt, olyanok is, akik kevésbé ilyen módon-, és utólag kiderült, hogy igenis jó volt a megérzésem, tényleg tetszettem nekik. Azok se mondtak semmit, bár tény, ők nem is állították szembe ennyire a kettőt. Éppen ezért vagyok megzavarodva, őt egyáltalán nem tudom hova tenni. És ismerem, saját maga állítása szerint a tettek azok, amik számítanak, nem a szavak.
2012. ápr. 30. 20:23
 3/3 asdface ***** válasza:

A megérzéseitek jók szoktak lenni, főleg nektek nőknek. :)

Szerintem lépj egy szinttel fenntebb. Arcra puszi vagy valami ilyesmi. A legjobb szerintem az lenne, ha olyat mondanál neki, amit nem lehet félre érteni. ;)

2012. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!