Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hónapja a pasim autó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja a pasim autó balesetben meghalt és azóta vele álmodom, ez normális?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 17:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.
2012. ápr. 30. 18:41
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is részvétem.

Ez szerintem normális,mármint ilyen után sokaknál előforduló dolog.

2012. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

Őszinte részvétem!

Ha ne adj isten meghalna az a férfi akit szeretek, nem tudnám többé úgy emlegetni, hogy a "pasim". Ez nálad valamiféle tagadás? Sírtál te rendesen mióta ez történt?

2012. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
37%

Mit mondjon? Szegény drága áldott édes egyetlenem?? Istenem -.-"

Sajnálom nagyon, és igazából én apummal vagyok így. Már két éve hogy meghalt, de még mindig álmodok vele, ês olyankor azzal könnyítem a lelkemet, hogy kimegyek a temetõbe. Én ezt azzal kötöm össze, hogy ilyenkor, mikor álmodok vele, akkor hiányzok neki!! Remélem tudtam segíteni, és sikerül feldolgoznod a balesetet.

Kitartást neked...:)

2012. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem szemrehányás volt, te szerencsétlen. Istenem... Ha nem érted a lényeget, akkor ne hepciáskodj már légy szíves. A kérdezőnek írtam különben is, nem egy fogadatlan szószólónak. Köszönöm
2012. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek!
2012. máj. 1. 19:33
 17/20 Bigpapa válasza:
24%

Hogy mit mondjon? Mondjuk a kedvesem, a szerelmem a parom. De nem a pasim. Azt is utalom amikor a ferfiak "csajom "kent emlegetik a baratnojuket. Bunkosag es tiszteletlenseg.

Valasz a kerdesedre : azert almodsz vele, mert szerintem azon tul, hogy hianyzik, lezaratlan a dolgotok. Hirtelen halalnal nem tudunk elbucsuzni a szerettunktol es ez a kin bennunk el. Persze az is faj, amikor le tudjatok zarni a kapcsolatot, de akkor a fajdalom normalisan enyhul. Irj neki egy levelet. Irj ki magadbol mindent. Menj ki a sirjahoz es olvasd fel neki. Ezzel kiadod magadbol es hidd el, megnyugszol. Sirni fogsz, de ez termeszetes..

2009- ben meghalt egy nagyon jo baratom, szinten autobalesetben. A temetese ota nem voltam a sirjanal. Par hete kimentem. Elbucsuzni tole. Ott megirtam a levelet, sirtam egy sort es a levelet a mecses tartoban hagytam. Azota sokkal jobb a lelkem.

2012. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Normális. Én azt vettem észre magamon, hogy ha sokat gondolok valakire utána vele álmodok. Ez is benne van. Őszinte részvétem!!
2012. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A Tengerész ***** válasza:
100%
Még évtizedek múlva is fogsz vele álmodni. Lehet más azóta a párod, közös gyerekeitek vannak és mégis....Végigkíséri az egész életed. Teljesen normális dolog.
2012. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
"Drága" 15. válaszoló...annyira értelmetlen vagy...és különben is...ne sértegess..mindenkinek a saját döntése, hogy hogy hívja a párját...így-úgy-amúgy..sztem neked semmi közöd hozzá...Egyébként is látszik hogy milyen buta vagy..normális érveléssel nem tudod megmagyarázni a gondolatmenetedet, csakis "nyomorékozással". Hát mit mondjak..gratulálok...:DDDD Igazi magar ember vagy...!!!! :))))))))))))))))))))))))
2012. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!