Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak?

Figyelt kérdés
szeretném kérni a segitségeteket!olyan egyszerü másnak tanácsot adni,de mikot te vagy olyan helyzetbe tehetetlen vagy!kezdem az elején!7 éve teherbe estem,és az apa szinte azonnal ki lépett az életünkböl!én meg tartottam a babát,pár hetes terhes voltam mikor meg ismerkedtem egy sráccal,és ö teljessen természetessen vette,hogy együtt neveljük fel a babát.1,5éves volt a manoka mikor elém állt,és azt monda a srácc,hogy nem csinált semmit,mégis börtönbe kell vonulnia.(ki derült,hogy ártatlanul ült 1,5évet)azt kérte éljem az életem,mert ö soha nem érdemelt meg.vártam egy kicsit,kerestem,de semmi,aztán ujra keztem az életem,és pár évre rá férjhez mentem!de rengeteget gondoltam rá,mindig ö járt a fejembe!most meg keresett,és azt akarja,hogy kezdjük ujra!azt mondta,hogy még a szeretöm is lenne,csak ne veszitsen el!szeretem a férjem,és soha nem csaltam meg,de mégse ö az igazi!szenvedek és vágyok a másikra!minden percbe rá gondolok!mit tegyek?el válni nem akarok!
2007. aug. 10. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elég nehéz helyzet... Szerintem több szempontból hátrányos ha börtönviselt partnert választol. Ritkán ülnek 1.5évet ártatlanul és még ritkábban derül ki! Így szerintem minden kapcsolatot meg kell, hogy szakíts vele máskülömben nagyon nehéz helyzetbe hozod a saját és gyermeked életét. Ha szereted a férjed keresd és találd meg benne mindazt amit keresel ez szerintem a tökéletes megoldás.

2007. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

még csak 14 éves vagyok, de szerintem azt válaszd akit szeretsz! (nem a férjed...)

És a férjed tud erről az "emberről" aki veletek élt? És hogy börtönbe kellett mennie? Mert ha tud róla, és ha tényleg szeret, akkor békében el tudtok válni! Mert tudja, hogy neked mi a legjobb...amit te szeretnél. Szerintem tiszteletben fogja tartani a döntésed (ha tényleg szeret), de biztos nagyon szomorú lesz.

2007. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom neked hogy az eszedre halgass. Hasonló helyzetben voltam én is. Nekem bevált. Megéri felforgatni az életeteket? Biztos, hogy mindenféle körülményt tud biztosítani nektek? És ha megint bekerül a börtönbe. Figyu Ő kétségbe van esve, csak beléd tud kapaszkodni. És, ha már újra "lát előre"? Mellettetek marad-e? Sok ilyen kérdést tudnék még írni. Nekem van egy 4 hónapos csemetém, de biztos, hogy azt nézem mi a legjobb neki (nekünk). Nehéz a választás, de mérlegej egy kicsit.
2007. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha jól értettem, nem rögtön az után jelentkezett, hogy szabadult, hanem jó pár évvel később. Miért csak akkor? Szerintem is inkább az eszedre kellene hallgatnod, ami lehet, hogy nagyon nehéz lesz, de szerintem sem kellene a gyermekedet ilyen bonyodalmaknak kitenni. Lehet, hogy azt érzed, hogy nem a férjed az igazi, de biztos szereted, különben nem mentél volna hozzá:) És mi a garancia arra, hogy a srác az igazi? (És ha mégsem, akkor két pad közül a földre eshetsz...) Egyébként szerintem sokan a vágyaikra hallgatnak, nem az eszükre, ezért egy gyenge pillanatban félrelépnek, de később megbánják...

Szóval véleményem szerint nem éri meg a bizonytalan miatt feladni a jelenlegi biztos, kialakult életeteket. (Mert ketten vagytok, nem csak te.)

Remélem, jól döntesz majd és minden rendbe jön!!! Drukkolok!

2007. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben igazat adok azoknak, akik azt tanácsolták, hogy az eszedre hallgas. Én elhiszem neked, hogy nehéz nagyon most, és azt is, hogy vágysz a másikra, de gondolj bele, mi lenne, ha elválnátok, s a szerelmed netán rossz útra tévedne, mi lenne a picivel, mi lenne akkor, ha megint otthagy benneteket 1,5 évre vagy akár többre is, ne kockáztass, nem éri meg, sőt, olvasom, hogy azt mondta, hogy éljed az életed, mert ő soha nem érdemelt meg téged. Szerintem hallgass rá, nem véletlenül mondta ezt neked, nem lehet h igaza van? Gondold át, arra kérlek mindezt.

Akárhogy is döntessz, remélem az lesz a kicsinek és neked a legjobb!!!

2007. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igazuk van az elöttem szóloknak vagy inkább felelőség teljesen gondolkodnak. Ha nem lenne gyerek azt mondanám ne tétovázz, hiszen neked is csak ez az egy életed van és legyél azzal akit szeretsz, de mivel már ketten vagytok igy egész más a helyzet. Ha nagyon nem birod ki hogy semmilyen kapcsolatod ne legyen az emberrel akkor töténjen meg aminek meg kell történnie, csak ne vidd túlzásba (ha érted mire gondolok);)) Fel a fejjel!!!!
2007. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valóban nem csuknak senkit ok nélkül börtönbe. Tudom, ez a munkám. Mire oda eljut a dolog, addigra három bizonyítási eljárás folytatódik le és minden körülményt megvizsgálunk. Nem az a fontos, hogy bűnbakot találjunk. Vizsgáljuk az ártatlanságát is. Ne hidd el, ha azt mondja ártatlanul ült börtönbe. Ha szereted a férjed, akkor inkább őt válaszd szerintem is. Fontosabb értékeket képviselhet mint a másik. Ha szereted becsüld meg, hiszen ő tartott ki melletted eddig és szeret téged.

2007. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!