Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tizen/huszon éves átlagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tizen/huszon éves átlagon aluli lány manapság senkinek sem kell?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de
2012. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De, egy átlagon aluli pasinak.
2012. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
miért ne kellene?
2012. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 étoile et lune ***** válasza:
70%
Unalmasak az ilyen kérdések. Attól még, hogy Te perpill nem kellesz ,,senkinek", a kortársaid még lehetnek kapósak. Nem sértésnek szánom, csak néha indokolatlannak tartom az általánosító kérdéseket...
2012. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

mondjuk mindenkinél más az,hogy mi az átlagon aluli.

nálam pl az,ha nem sportol,mert tudom,hogy ha most még testileg el is megy,pár év múlva fóka lesz,vagy sovány,de pocakos,meg alapból lusta természetű,uh rövidtávon még oké,de hosszabb távon szóba sem jöhet.

2012. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem átlagon aluli arcom van - alakomon, sporttal, meg ilyeneken tudok változtatni de ezen nem - és van pasim, nem is rossz! :) Nem tudom mivel fogtam meg, de azzal nagyon. :)

21L

2012. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Átlagon aluli? Az mindenkinél mást és mást jelent. Sok, mások számára átlagon alulinak tartott lány jött már be nekem és gyanítom ez a jövőben sem lesz másként! Szóval nem szabad feladni! Különben is, ha kinézetre valaki átlagos vagy az alatti, a személyisége még lehet kiváló, és bizony sok ilyen lányt ismerek! ;)
2012. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Átlagon aluli miben?
2012. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bármikor lefeküdnék egy olyan csajjal, ha nem olyan nagyon csúnya, de párkapcsolatra nekem olyan nő kell akit a külsejéért is lehet csodálni.

28F

2012. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Miért jönnél be bárkinek is? Én azt vettem észre, ha férfiként nem vagy tökéletes, akkor a kutyának sem kellesz. Szerencsére mi negyed annyira sem vagyunk felszínesek, mint ti. Nekem például az intelligens lányok jönnek be, kár, hogy az agy használata manapság antipatikus tulajdonság a legtöbb ember szemében.
2012. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!