Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 18 évesen nem volt még komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
nem mintha nem lehetett volna ,de eddig nem találtam senkit aki iránt éreztem volna többet mint barátság.
2012. ápr. 27. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, 19 évesen volt az első barátnőm. Nem vagy lemaradva semmiről sem. Csak járj nyitott szemmel, aztán majd eljön az a valaki. :)
2012. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ.amúgy lány vagyok(:
2012. ápr. 27. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor sincs semmi gond.
2012. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pedig 19 évesen még csak randizgatni kezdtem el, az Igazit, tehát az első komoly barátnőmet csak 24 évesen "cserkésztem be".
2012. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 38 lennél akkor megérteném, hogy ilyen kérdést teszel fel de 18 évesen! Ne parázz hidd el el jön az ideje, de itt a nyár használd ki pl. menj a barátnőiddel strandra és ha tetszik valaki akkor csak szemezz vele addig míg nem megy oda hozzád, ha nem megy akkor te próbálj a közelébe kerülni!
2012. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Addig legalábbis nem, amíg Te magad nem érzed annak.

Nekem sem volt még kapcsolatom, nemhogy komoly, de még semmilyen sem. Ennek ellenére nem érzem cikinek.


22/f

2012. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szintén nem volt még komolyabb dolgom. Pár találkozás volt, semmi több. Engem nem nagyon érdekel :) Mások kérdezgetik miért nem volt meg így-úgy. Engem nem zavar :) Csak azért, hogy legyen valakim és nem érzek semmit iránta azzal biztos nem fogok összejönni.


19f

2012. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!